Tereza Pergnerová se rozpovídala o dceři a synovi. S partnerem Jirkou hodlá známá moderátorka zestárnout

Známá moderátorka Tereza Pergnerová, která prožila poměrně bouřlivé mládí, má teď sama děti ve věku, kdy se jim otevírá svět. Ve Víkendové Snídani na TV Nova o svých dětech prozradila pár informací.


Tereza má dceru Natálku, které je 15 let a syna Samuela, který má 22 let. Ten před časem odjel na zkušenou do Rakouska, kde pracuje jako kuchař. Začínal v prestižním hotelu ve Švýcarsku. „Vystudoval kuchařinu, pak si dělal dva roky nástavbu v oboru podnikání, tak teď poprvé odjel do profesionálního provozu,“ odhalila Pergnerová pro deník Expres.

Synův odjezd ji pochopitelně chytl za srdíčko, ale časem si zvykla na všechno. O své dceři Natálce prozradila, že má zakázáno o ni podávat informace. Nicméně zmínila, že právě dělala přijímací zkoušky na dvě školy. O tom, na jaké školy už ale mluvit nesměla.

Podle vyjádření Terezy už dcera nijak nepotřebuje její pozornost. Věnuje se hlavně svým kamarádům a možná také odjede do zahraničí jako její bratr Samuel. A to jak moderátorka říká, bude velkou zkouškou pro ni a jejího partnera Jiřího Chlebečka.

„To bude ta prověrka. My jsme si řekli, že spolu zestárneme. Já vím, že stát se může cokoliv, ale já tomu věřím,“ cituje Terezu TV Nova. Podle jejích slov je rodina vším a je šťastná, že se pro ni rozhodla. Nelituje, i když přiznává, že chvil, kdy je obyčejnou mámou je vzhledem k jejímu vytížení opravdu málo.

Dceři nedávno na svém Instagramu věnovala příspěvek, kde jí popřála k 15. narozeninám, s tím že, ať má v hlavně mozek v hlavě, nadhled a vědomé rozhodování. A také ať se nenechá vykolejit, když udělá chybu, protože to k životu patří.

Zdroj: TN.cz, Expres, Instagram


Zdroj: