Tereza Pergnerová s mužem nedávno osiřeli. Dcera Natálka šla do Prahy a plní si svůj sen

Oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová (49) teď má prázdný dům. Obě děti se jí rozutekly a tak teď se svým mužem mohou pocítit syndrom prázdného hnízda. V rozhovoru pro Glanc však Tereza prozradila, že zatím po svých dětech neteskní, naopak je ráda, že si jdou za svými sny.

Zatímco její třiadvacetiletý syn Samuel žije už nějakou dobu v Rakousku a své mamince už ani moc nevolá, pro patnáctiletou Natálku je to premiéra. Letos totiž nastoupila na střední školu do Prahy a bydlí na internátě. S mužem tak zůstali doma sami. Moderátorka je však ráda, že je její dcera samostatná a dobře to zvládá. „Volno“ od dětí hodlá využít pro pracovní povinnosti.

,,Natálce se plní sen, protože si nepamatuje tu dobu, kdy jsme bydleli v Praze. Její sen byl se navrátit zpět do Prahy. Tak teď je v Praze pod katem domova mládeže. Já jí moc držím palce a my jsme s mužem osiřeli,“ nechala se slyšet moderátorka.

Své děti do světa šoubyznysu netahá, snaží se je držet dál. Ostatně, tak je s nimi i domluvená, ony samy chtějí své soukromí. Tereza se radši pyšní titulem dobré mámy, než celebrity z obrazovky.

,,Moje děti vyrostly jako obyčejné děti a mají obyčejné kontakty a obyčejný život. Sláva se u nás rozhodně neřeší,“ prozradila v rozhovoru pro magazín Lifee.

,,Myslím, že jsou na mě pyšní v mnoha jiných ohledech. Třeba jak jsem mnohdy přistupovala k životním situacím a že s nimi o tom mluvím. Oni mi také mohou říct všechno a nemusí být přede mnou dokonalí,“ sdělila moderátorka svůj přístup výchovy.

Tereza Pergnerová je v současné době ve vztahu s partnerem Jiřím Chlebečkem (54), se kterým má dceru Nathalii. V roce 2001 se vdala za Dalibora Korejse, jejich manželství trvalo sedm let. Z toho pět let však už spolu nežili. Syna Samuela (23) má ze vztahu s Františkem Omáčkou.

Zdroj: Glanc, Lifee, Instagram