Tereza Barošová sdílela fotografii, kterou zpětně rychle vymazala. Jsou manželé opět spolu?

Známý manželský pár, fotbalista Milan Baroš a Tereza Barošová mají vztahové problémy od loňského listopadu. Blízké zdroje tehdy potvrdily rozvrat manželství a Tereza Barošová zveřejňovala příspěvky pouze výjimečně.

Teď se již pár měsíců šušká, že slavný pár měl manželskou krizi překonat a manželé Barošovi se údajně vrátili k sobě. V březnu uvedl deník Expres, že Milan Baroš bez své ženy zkrátka nedokáže žít. „Pracují na záchraně manželství kvůli svým synům, které nadevše milují,“ uvedl tajemný zdroj pro magazín Expres.

Spekulovalo se o rozvodu. Ani jeden z manželů se k situaci v podstatě nikdy nevyjádřil a drží si vše za zavřenými dveřmi. Příspěvky Terezy Barošové před pár dny ale opět odstartovaly otazníky. Tereza totiž sdílela na síti foto, kde je ona, Milan Baroš a jejich syn na slavném Náměstí svatého marka v Benátkách. Tato fotka ale velmi rychle zmizela a byla vyměněna za jinou, kde už Milan Baroš není. Toto potvrdil i deník Sport Blesk.

Tato rychlá výměna ale neunikla sledujícím Terezy Barošové. Objevil se komentář, že fotka, která tam byla předtím, byla rozhodně hezčí. Otázkou zůstává, proč Barošová tají zřejmý návrat k Milanu Barošovi.

Jeden z komentářů Barošové kdysi naznačil, že jí byl její muž nevěrný. Na síti tehdy uvedla text „Dobrý muž nemiluje milion žen. On miluje jednu ženu na milion způsobů.“ Zda se někdy ukáže pravda je ve hvězdách, každopádně se jim oběma velmi dobře daří celou záležitost držet v soukromí.

Zdroj: iSportBlesk.cz, Expres.cz, Instagram