Teprve desetiletá dcera Beyonce vydražila v aukci náušnice za 2 000 000 korun

Mladá držitelka Grammy Blue Ivy, se v sobotu se svými rodiči, zpěvačkou Beyoncé a rapperem Jay-Z zúčastnila galavečera Wearable Art Gala v Los Angeles, kde se k překvapení všech zapojila do dražební části večera, informuje Vanity Fair.

Teprve desetiletá slečna vydražila diamantové náušnice Lorraine Schwartz, za 80 000 dolarů, v přepočtu asi dva milióny korun! Šokovala tím mimo jiné i svou babičku Tinu Knowles-Lawson, která celou akci moderovala. Podle Vanity Fair je na videu z aukce jasně vidět, jak na svou vnučku v jeden moment s otevřenou pusou nevěřícně zírá.

Vanity Fair ale informuje že to není poprvé, co se Blue zapletla do dražební války. V roce 2019, když jí bylo pouhých šest let, přihodila 19 000 dolarů, tedy téměř půl miliónu korun, na akrylový obraz mladého Sidneyho Poitiera. O koupi stejného díla měl však zájem i Tyler Perry, a tak, aniž by to oba věděli, začali o umělecké dílo bojovat. Poté, co jej nakonec získal pro sebe, slavný režisér v pořadu The Tonight Show vysvětlil: „Někdo další přihazoval proti mně, nevěděl jsem, kdo to je. Podíval jsem se a byla to ona.“ Perry se však nenechal odradit tím, že soutěží s prvňáčkem, a řekl si: „Tohle dítě mě dneska nepřeválcuje. Dneska dostaneš za vyučenou holčičko, ten obraz dostanu já.”
A i když nakonec Poitierovo dílo nezískala, neodcházela Blue ten večer z aukce s prázdnou. Pak přihodila na další položku, umělecké dílo Samuela Leviho Jonese vytvořené z dekonstruovaných právnických knih a lékařských textů. Nakonec Blue dílo získala za pouhých 10 000 dolarů, tedy asi jen 250 000 korun.

Ještě pořád máte pocit, že vaše dítě příliš utrácí?

Zdroj:Vanity Fai, Instagram