Tenista Lukáš Rosol se dočkal druhého syna. Na manželství s Michaelou Ochotskou vzpomíná nerad

Tenista Lukáš Rosol žije 6 let po boku své partnerky Petry. V dubnu se stal podruhé otcem. Svatba s jeho ženou byla tajná a byla již třetí. Říká se „Do třetice všeho dobrého“.

Lukáš Rosol zkusil své štěstí v manželství potřetí, a zdá se, že je to konečně ta pravá. Manželka Petra přivedla v dubnu na svět chlapečka, který nese jméno po svém tatínkovi. Na sociální síti jeho žena napsala krásné vyznání:

„⁣⁣Děkuji taky tobě, lásko, za to, že jsi noc a den stál po mém boku, že sis málem nechal rozmačkat ruku, a že jsme spolu přihlíželi celému tomu zázraku. Bez tebe by nebylo nic z toho, co teď je. Dívat se na to, jak nejmilovanější manžel drží v náručí našeho syna je ten největší dar a požehnání, které jsem kdy mohla dostat,“ stojí v rozsáhlém příspěvku čerstvé maminky Petry Rosolové.

Manželství s bývalou manželkou Michaelou Ochotskou dodnes tenista Rosol označuje za obrovský propadák svého života. Podle jeho slov mu Ochotská velmi negativně ovlivnila i kariéru, jak uvádí deník Aha.

Rozvod s jeho druhou ženou byl frustrující hlavně pro jejich syna Andrého. Lukáš Rosol se tehdy vyjádřil, že si jeho žena dává velmi záležet na tom, aby u soudu měla spoustu důkazů proti němu a jak působí trauma malému synovi.

Do celé věci se později vložila i jeho nynější manželka Petra, která se vyjádřila k moderátorce Ochotské. Podle Petry Rosolové bylo nehorázné, jak si matka Andrého na sítích stěžuje, jak je chudá samoživitelka, když přitom dostala 2 miliony korun na výživné a zabezpečení, píše Šíp.

Jaké jsou vztahy dnes není zřejmé. Manželům Rosolovým gratulujeme k narozenému chlapečkovi a přejeme spoustu šťastných společných let celé rodině.

Zdroj: Aha, Šíp, Instagram