Těhotná Kourtney Kardashian podstoupila operaci. Lékaři zachránili její nenarozené dítě

Hvězda reality show Kourtney Kardashian (44) prožila velké chvíle strachu. Musela být urgentně převezena do nemocnice a podstoupit operaci, při které zachránili její nenarozené miminko. Nyní je už z nemocnice doma a v pořádku, informuje magazín Hola.

Její manžel Travis Barker, bubeník kapely Blink 182 nedávno oznámil, že je nucen z urgentních rodinných důvodů odložit tři z plánovaných koncertů skupiny. Fanoušci byli zaskočeni a také si domysleli, že Kourtney bude nejspíš rodit. Jenže když novináři minulou sobotu spatřili dvojici, jak vychází z nemocnice, jeho žena měla stále těhotenské bříško.

Až nyní se Kourtney na Instagramu svěřila, že šlo jejímu synovi o život. Nezapomněla také poděkovat lékařům za jejich péči.

Budu navždy vděčná svým neuvěřitelným lékařům za záchranu života našeho dítěte. Jsem neskonale vděčná svému manželovi, který spěchal z turné, aby byl se mnou v nemocnici a staral se o mě i poté

Dále dodala, že její předchozí těhotenství byla bezproblémová. Až teď úplně chápe všechny maminky, které musely v těhotenství bojovat o své děti.

Hvězda reality show na svých sociálních sítích pravidelně informuje o průběhu svého těhotenství. Nebylo tomu jinak ani když se dozvěděla, že je těhotná. Svému milému to oznámila vskutku originálně. Na show v Los Angeles během červnového koncertu Blink 182 skandovala s cedulí s nápisem ‚Travisi, jsem těhotná‘. Video poté sdílela se svými fanoušky na Instagramu. Nesvěřila se kolik měsíců je těhotná, ale spekuluje se o tom, že má termín na konci září nebo začátkem října. Už podle indicií z jejích příspěvků na sociálních sítích.

Kourtney je v současné době maminkou tří dětí – z předchozího vztahu má syny Reigna Astona (8), Masona Dashe (13) a také dceru Penelope (11). S Travisem čeká první dítě. Ten má z předchozích vztahů také tři děti.

Jejich sňatek se uskutečnil v květnu 2022 na zámku v italském Portofinu před gotickým oltářem, který byl skoro jako z filmu Romeo a Julie.

Zdroj: Hola.com, Seventeen, Instagram