Těhotná Dominika Myslivcová téměř odhalená ve vaně. Dráždivými snímky probudila hejtry. Pak se musela rozčilovat

Známá influencerka Dominika Myslivcová (28) vstoupila do světa sociálních sítí už jako jedenáctiletá teenagerka. Její komentáře a rady ohledně módních trendů zaujaly více než 300 tisíc sledujících.

Sama sebe označuje za blogerku, youtuberku, zpěvačku a herečku a má velmi dobře vedený e-shop. Miluje život v luxusu, a proto si nejspíš vybírá zabezpečené partnery. Loni začala chodit s podnikatelem Zdeňkem Chytilem a letos v únoru už oznámila šťastnou novinu, že čekají chlapečka, psal iDnes. Kromě mnoha gratulací však není nouze ani o hejty.

Jak už je mezi nastávajícími maminkami nějakou dobu zvykem, i Dominika Myslivcová se ráda pochlubí rostoucím bříškem. Poprvé se jím pochlubila v únoru na instagramové fotografii v sexy bílém krajkovém prádle,. „Budu máma“ nebo „pořád tomu nevěřím“, uvedla tehdy. Od té doby se jím pravidelně chlubí.

Ne všichni jí však její radost dopřávají a její zaoblenou postavu kritizují nevybíravými slovy. Hejtři však nekomentují negativně jen její tělo, ale urážejí ji i jako ženu a nastávající matku. „Je nutné, aby takový b*tches (děvky pozn. redakce) obývaly internet,“ kopl si do ní lítostivě jeden ze sledujících. „No hrozný se na to dívat, skoro nechutný. Jak bude vychovávat a milovat to dítě? Nevěřím, že bude mít chůvu. Hlavně že otec dítěte je boháč se zlatými kartami. O dítě se bude starat náhradní matka,“ odsoudila Dominiku předem další nefanynka. Přesto ji to jako zkušenou a sebevědomou influencerku překvapuje, snad tpto se musela rozčílit.

„Je tu dost hnusných komentářů. Že jsem hroší kůže, že jsem slizká, nechutná, nevkusná. Že je strašně nevkusné ukazovat břicho v plavkách a že je nechutné se na mě vůbec dívat. Nezáleží na tom, jestli jsme nebo nejsme těhotné, ale že má někdo tu drzost vůbec komentovat cizí tělo,“ rozčilovala se velmi řádně těhotná Dominika.

Pak se divíme, že mladé holky mají anorexii a bulimii, protože jsou mezi námi takoví dementi, kteří se neustále navážejí do lidí, které ani neznají. Tak by mě zajímalo, co za sračky musí ti lidé mít, že jsou schopni něco takového napsat,“ odpověděla a dodala, že někteří by neměli mít přístup na internet.

Zdroj: iDnes, Instagram