Táňa Pauhofová poprvé od porodu ukázala svou dceru

Před nedávnou dobou slovenská herečka Táňa Pauhofová porodila své první děťátko. Tehdy na sociální síť Instagram zveřejnila snímek drobných prstíků, ale další podrobnosti neprozradila. Dnes se pyšná maminka podělila o první rodinný snímek, ze kterého je patrné, že dcera roste jako z vody.

V říjnu roku 2022 ve večerních hodinách se úspěšná herečka Táňa Pauhofová podělila o krásnou zprávu, že se stala maminkou. Učinila tak prostřednictvím fotografie, kterou zveřejnila na svém Instagramu. Rázem se pod příspěvkem objevilo mnoho gratulací a všichni čekali na podrobnosti k narození potomka. Těch se však nedočkali.

,,Miluji.“ Takový stručný popisek stál u přidaného příspěvku. To bylo vše, co na sociální síti zveřejnila. Po čase však vyšlo najevo, že herečka přivedla na svět krásnou dcerku. Její manžel Jonatán nikdy nebyl skoupý na slovo. Stejně jako v minulosti to byl on, kdo provalil, že je Táňa těhotná, tak i nyní byl ten první, který prozradil všechny zásadní informace.

Pro svou dceru vybrali opravdu neobvyklé jméno. Jmenuje se Mila. A je vidět, že rodiče jsou na svou dcerku velmi pyšní. Táňa po několika měsících zveřejnila snímek, na kterém o něco více poodhalila krásu své dcery.

,,Hodně lásky na celý rok všem!“ napsala ke svému příspěvku úspěšná herečka. Snímek, který zveřejnila na sociální síti Instagram, rázem získal přes 15 tisíc lajků a přes sto lichotivých komentářů. Všichni oceňují a chválí nádhernou dcerku, která dělá rodičům jen radost.

Zdroje: Instagram, Autorský text