Tamara Klusová prý žárlí na Tomášovy herecké milenky. Po nejedné hádce toho má zpěvák už dost a těší se na dvouměsíční natáčení mimo domov

Písničkář a herec Tomáš Klus v minulosti přiznal, že byl své současné manželce Tamaře nevěrný. A ne jenom jí. V roce 2018 psal časopis Blesk o tom, že zpěváka nevěra provázela už od dětství, kdy prý podváděl všechny své přítelkyně. Od Tamary se mu sice dostalo odpuštění, ale zdá se, že žárlivost v ní stále hlodá.

Překonat Tomášovu nevěru bylo pro Tamaru velmi těžká záležitost. Raději však v sobě potlačila tu bolest z podvodu, než aby ztratila svou lásku, psal tehdy Blesk. Otec od tří dětí tedy dostal druhou šanci a tu nepromarnil. Jenže Tamara už zase není v klidu.

Tomáš se totiž stal novou hvězdou seriálu Zoo, kde ztvárňuje fotografa Filipa Jandu. Tím se rozrostl jeho počet fanynek a také ve scénáři má několik milostných linek. A to, podle portálu Naše hvězdy, přidělává Tamaře vrásky na čele. A to, že Tomáš kromě natáčení vyplňuje svůj volný čas koncertováním, tomu také moc nepřidává.

Výše zmíněný magazín informuje, že kvůli tomu mělo u Klusových dojít k několika hádkám, přičemž Tomáš měl mezi svými přáteli říct, že to nemá zapotřebí. Tomášův čas strávený společně s rodinou se asi trochu ztenčil a může za to jeho práce, kterou miluje. Jinak to nebude ani přes léto. Tomáš totiž už natáčí další seriál a natáčení by mělo trvat dva měsíce. Mluví se o tom, že Tomáše nezlákalo ani tak samotné natáčení, ale vidina odpočinku od své žárlivé manželky.

Společnost při natáčení mu bude dělat jeho dcera Josefína. „Tak dneska začínáme. Dva měsíce v karavanu dcera s tátou, dva měsíce natáčení dcera s tátou, dva měsíce, které nám zůstanou nafurt,“ napsal Tomáš ve druhé polovině května na svůj Instagram. On a Josefína si spolu zahrají v novém seriálu televize Prima s názvem Zalez do spacáku.

Zdroje: Blesk, Naše hvězdy, Instagram