Takovou bolest ještě nezažil: Jaromír Soukup před pár týdny podstoupil náročnou operaci. V hlavě mu praskla tepna a museli mu odsekávat lebeční kost

Ředitel televize Barrandov, Jaromír Soukup, se exkluzivně týdeníku Sedmička svěřil s velkou zdravotní komplikací, která ho před pár týdny dostala do nemocnice a na operační sál. Jaromírovi totiž praskla v hlavě tepna a nebýt lékařského zásahu, zřejmě by vykrvácel.

„Od pondělí jsem krvácel z nosu, ale ze začátku jsem tomu nepřikláněl důležitost. Potom se ta intenzita a hlavně množství krve zvětšovaly, tak jsem ve čtvrtek vyhledal lékaře,“ popsal Jaromír týdeníku v době, kdy už odcházel z nemocnice na reverz. Bylo na něm prý vidět jak trpí, ale i přesto se jel z Nemocnice na Homolce raději uzdravovat domů.

Jeho zdravotní komplikace začaly ve druhém červnovém týdnu a když dorazil do nemocnice vyslechl si odstrašující diagnózu. V hlavě mu praskla tepna. Musel okamžitě na operační sál, přičemž první operace se povedla. Čekala ho však ještě druhá, při které mu dokonce museli odsekávat lebeční kost! „Takovou bolest jsem v životě nezažil. Dvě noci a dva dny jsem tam v podstatě lezl po zdech. Prášky proti bolesti nefungovaly, nic mi nezabíralo. Opravdu to bylo strašné,“ řekl Jaromír, který ale po dobu nutně strávenou v nemocnici chtěl odjet domů.

Jaromír své fanoušky na Instagramu v polovině června informoval o tom, že se po pauze vrací zpět do televize. Zřejmě to bylo kvůli operaci, tu ale ve videu jako důvod nezmínil. Někdo o ní však věděl, a to jeho přátelé a hlavně rodina. Jim také skrze týdeník Sedmička poděkoval za podporu. Podle doktorů by se měl spíš šetřit, ale to jistě dožene přes prázdniny.

Zdroje: Sedmička, Instagram