Takhle jste ji ještě neviděli! Hanychová výrazně změnila image. To by jí mohla každá Češka závidět!

Bouřlivačka Agáta Hanychová dokáže stále překvapovat. Ještě donedávna to bylo zejména tím, jakou rychlostí střídala své partnery, ale Agáta se zjevně se drží onoho známého, že život je změna… Tentokrát se však rozhodla pro změnu na jiném poli a všichni jen nevěřícně kroutili hlavami.

Akátu mnozí už léta kritizují za její „kolotočovou“ módu. Ostatně i ona nedávno přiznala, že móda není její parketa, oblékne si na sebe, co najde ve skříni, a klidně to mohou být i patnáct let staré kousky. Tak to pak i vypadá, Agáta, která o dva roky oslaví kulatou čtyřicítku, v takových outfitech vypadá často jako přerostlá puberťačka. Toto se však nyní změnilo.

Role módní stylistky se zhostila Agátina sestra Kordula Stropnická, a tak to dopadlo. „Když tě oblékne segra. Konečně nevypadám jako přerostlý puberťák,“ pochvalovala si Agáta Hanychová. Ta se po dlouhých letech tápání konečně našla a najednou je z ní jiný člověk. Přitom „jen“ stačilo říci mladší sestře, kterou móda evidentně baví a má pro ni cit. Navíc sleduje aktuální trendy, ať už jde například o jezdecké boty, které modelce vybrala.
„Tohle vám moc sluší, Aguš. Kordulka je šikulka! Zdravím!“ vzkázala modelce a její sestře Kordule Stropnické jedna z jejich sledujících. „Vidíte, máte módní stylistku přímo v rodině. Bude vám to slušet,“ napsala Agátě Eva, která rozhodně nebyla sama. Přestože by každá Češka mohla závidět, s pochvalnými reakcemi se roztrhl pytel a vypadá to, že Kordulu bude Hanychová angažovat mnohem častěji.