Syn Evy Burešové jde do první třídy. Herečka má obavu z ranního vstávání

Starší syn Evy Burešové, Nathaniel, nastupuje dnes do první třídy. Jak pro něj, tak pro spoustu dalších nových školáků, je to velká změna, protože najednou se místo hraní naplní jeho dopoledne učením nových věcí. Eva se těší na to, co se její syn všechno naučí, ale zároveň má jednu obavu, píše portál CNN Prima News.

Eva před pár dny v rozhovoru pro pořad Showtime přiznala, že má strach z ranního vstávání. „Bojím se toho, jestli budeme umět vstávat každý den tak strašně brzo,“ řekla zpěvačka, která si strašně přeje, aby se synovi ve škole líbilo a zažil tam krásných 9 let. Ona sama ráda vzpomíná například na předměty zeměpis nebo dějepis.

Učení ale není jen pro děti. Se školní docházkou přichází také velké „opáčko“ pro rodiče. V první třídě naštěstí zatím nehrozí nic takového jako zlomky a podobné hrůzy, takže Eva může být zatím v klidu. Některé předměty si se synem ale znovu projde ráda. „Samozřejmě jsou předměty, na které se těším, až si je zopakuju. Pak jsou ale další, které doufám, že převezme můj partner nebo tatínek Nathanka, protože to není úplně moje parketa,“ cituje portál televize Prima její slova.

Eva má syna ze vztahu s Michaelem Krásným, se kterým se v roce 2018 rozešla. Bylo to rok po Nathanově narození, a podle informací webu Expres, se Michael rozhodl pro kariéru místo pro rodinu. Se synem měl minimální kontakt a Eva tak byla na všechno sama. Časem se to ale urovnalo a baskytarista v kapele Laco Deczi & Celula se začal o svého syna víc zajímat.

Zdroje: CNN Prima News, Expres