Syn Davida Beckhama pobouřil fanoušky svým kuchařským uměním

Třiadvacetiletý syn slavných rodičů Davida Beckhama a Victorie Beckham se rád věnuje vaření. A aby zůstal svým fanouškům na očích, předvádí své umění na sociálních sítích. Ovšem někdy u svých sledujících tvrdě narazí.

Na Instagramu se naposledy pochlubil krémovými tagliatelle s lanýži, které miluje a nedá na ně dopustit. Avšak tento recept jeho fanoušci neocenili. „V mé kuchyni nikdy není lanýžů dost,“ napsal Brooklyn a právě tím rozhněval své fanoušky. Podle nich totiž syn z bohaté rodiny nevaří z běžně dostupných surovin a právě lanýž je ingredience, která je pro „obyčejné“ lidi finančně nedostupná.

Fanoušky na Instagramu velmi pobouřil a někteří psali, že v době krize používat takto drahé suroviny je zcela „mimo mísu“. Taktéž jej odsuzují za jednoduchost pokrmů, které vaří, přestože ho jeho manželka Nicol oslavuje jako šéfkuchaře. Pro mnohé je ale toto pojmenování přehnané. Jeden z komentujících Brooklynův kuchařský příspěvek okomentoval takto: „Měl by se s publikem snažit víc sžít. Pracoval jsem jako kuchař a to, co dělá, jsou naprosto základní věci. Rád bych ho viděl v restauraci, tam by se vidělo, jak by si poradil.“

Není známo jestli má Brooklyn ambice na šéfkuchaře v restauraci, ale je jisté, že nějaký talent má. Ovšem vášeň pro kuchařské umění mu nechybí a to by pro něj mohly být na Instagramu plusové body.

Zdroj: idnes.cz, Instagram, evropa2