Světoznámý hudební skladatel Hans Zimmer v Londýně požádal svou partnerku o ruku přímo na pódiu

Když se jeho vystoupení v O2 areně ve čtvrtek večer chýlilo ke konci, 65letý skladatel požádal svou partnerku, aby se k němu připojila na pódiu, a pak jí požádal o ruku.

„Proč jsem tě sem přivedl? Chtěl jsem se tě zeptat na něco opravdu důležitého. Zamkla jsi zadní dveře? Je mléko v lednici? Máme v mrazáku nějaký sorbet? Vezmeš si mě?“ vyrazil dech Zimmer všem a to včetně své partnerky.

Nakonec se pár objal a publikum propuklo v potlesk, informuje o události deník USAToday.

Na internetu bylo z onoho večera dokonce zveřejněno video, na jehož začátku skladatel publiku svou partnerku představil.

„Takže tohle je žena, kterou miluji, a ona zřejmě miluje mě.“

Hans Zimmer je aktuálně na evropském turné a před nedávnem navštívil dokonce i Českou republiku, což ocenili nejen všichni filmoví nadšenci, ale i posluchači, kterým je Zimmerova hudba velice blízká. Populární skladatel složil hudbu například pro snímek Gladiátor, Počátek, Temný rytíř, Rain Man nebo Šifra mistra Leonarda či hvězdný Interstellar a mnoho, mnoho dalších.

Hudebník, který byl předtím dvakrát ženatý, byl nominován na 12 Oscarů a dva získal a to za nejlepší hudbu k disneyovce Lví král z roku 1994 a sci-fi trháku Duna z roku 2021.

Zdroj: eu.usatoday.com, Youtube