Svatba Agáty a Jaromíra. Soukup uvedl, jak pravděpodobně došlo k fámám, že se mají brát

„Ano, před měsícem se začaly šířit zvěsti o naší tajné svatbě,“ řekla influencerka Agáta Hanychová (38) během živého instagramového vystoupení spolu s Jaromírem Soukupem (54), majitelem soukromé televize. Společně však tuto informaci odmítli a udělali z toho trochu scénu. Ale někteří fanoušci stále zůstávali nedůvěřiví, stejně jako v minulosti, kdy zprávy o Agátině těhotenství zpochybňovali. Teď však Soukup ve svém televizním pořadu jasně vyvrátil zvěsti o svatbě a pokusil se objasnit, jak k tomu zmatku došlo.

Na téma jejich svatby se dostalo několik dotazů i do jeho televizního pořadu VIP Svět, kde Jaromír moderuje a věnuje se showbyznysu. „Jak vidíte, žádná svatba se nekonala. Bulvární tisk a novináři byli z nějakého důvodu přesvědčeni, že se bereme v sobotu ráno. Já jsem jen naznačoval, že až se budu ženit já a Agáta, tak to určitě nějak naplánujeme, ale zatím k tomu nedošlo. Údajně to vzniklo tak, že jsem mluvil o svatbách ve VIP světě, které se měly konat o víkendu v červnu. Nejlepší termín pro svatbu je sobota v červnu,“ vysvětlil situaci.

Poté se rozpovídal o svém původním úmyslu. „Důvod je jednoduchý. Češi mají rádi svatby v létě, takže by to bylo fajn, svatební hostina by se mohla konat venku, máme rádi sluníčko, tak to prostě bylo. Nechápu, proč někdo kritizuje, když u nás většinou zima, mráz, sníh…. V červnu by to bylo příjemné. Ale i přesto, že červenec je také krásný, děti už jsou na prázdninách, takže polovina hostů, které pozvete na svatbu, nemůže přijít, protože jsou na plánované dovolené. A tak jsme se rozhodli, že červen by byl ideální,“ vysvětlil své racionální úvahy. Nicméně letos se zdá, že k červnové svatbě nedošlo a situaci jednoznačně vyjasnil.

Zdroj: Vip Svět TV Barrandov