Strach o peníze, stěhování a život ve třech. Jana Baťková odtajnila nelehký život s hercem Pavlem Baťkem!

Ačkoliv to vypadalo, že Pavel Baťek tvoří se svou ženu Janou a jejich dvěma dětmi naprosto harmonickou rodinu, opak je pravdou. Na povrch totiž vyplavalo, že stejně tak, jak tajně proběhla jejich svatba, proběhl v ústraní i jejich rozvod. Jeho žena navíc přiznala, že soužití s hercem nebylo vůbec jednoduché. To vše oznámila v odvážném příspěvku na Instagramu a některé fanoušky tím opravdu překvapila.

Herec se s Janou poprvé veřejně ukázal na karlovarském filmovém festivalu v roce 2016 a zanedlouho potvrdili svou svatbu. Následně se jim narodil syn Jáchym a jak se zdálo, vše bylo zalité sluncem. „Do roka a půl od našeho prvního rande byl na světě náš prvorozený syn Jáchym,“ přiznala v minulosti v rozhovoru pro Blesk Jana Baťková, která má s hercem ještě téměř dvouletou dceru.

Po pěti letech od svatby se jejich vztah rozpadl. „Jak mnozí víte, už víc jak rok sdílíme domácnost jen ve třech,“ překvapila svým prohlášením na Instagramu Baťkova exmanželka. „Já sama jsem prožila minulý léto očistec. Stěhování do novýho bytu se dvěma malýma dětma a strach o to, jak děti rozvod a rozdělení rodičů zvládnou,“ popsala těžké chvíle.

Zcela bez ostychu navíc přiznala, že měla strach, aby to sama s dětmi zvládla, především po finanční stránce. „Měla jsem strach, abych uživila děti a dala jim všechno, co budou potřebovat. A hlavně, abych se z toho sama nezbláznila a byla jim v tomhle blbým období co největší oporou,“ přiznala dvojnásobná maminka. „Zařídit se co nejlíp, myslet co nejlíp a těšit se na to, jaký to bude, až se to všechno nějak usadí. A to mi fakt asi nejvíc pomohlo. Myšlenka, že na tohle období budu jednou nahlížet s hořkosladkou chutí a říkat si – jo, to bylo strašně těžký, ale zvládli jsme to, a teď jsme tady, šťastní a zase mnohem dál,“ zakončila své prohlášení na Instagramu.

Zdroje: Blesk, Instagram