Stal se zázrak, herec Leoš Noha nepotřebuje nové srdce!

Zázraky se dějí. O tom by nám mohl vyprávět herec Leoš Noha (54), který nutně potřeboval operaci srdce, protože to jeho mu fungovalo na pouhých 20 procent! Dnes je tomu ale jinak a operaci nepotřebuje. Co za tím vězí?

Herec známy ze seriálů Helena nebo Okresní přebor se dlouhou dobu potýkal se zdravotními problémy a několikrát měl prý namále. I proto se rozhodl se sebou něco dělat. Kromě toho, že změnil celý svůj životní styl, tak odešel i z divadla.

„Myslím, že za tím stojí to, že jsem odešel z divadla, i přímo můj doktor mi to doporučil. Prostě celkově zvolnit, svěřil se herec. „Divadlo je potenciální stres, a hlavně se tam člověk přece jen nevyhne tomu baru a alkoholu,“ přiznal Leoš. V minulosti měl velice kladný vztah k alkoholu, dokonce i k drogám! Teď se snaží všemu úplně vyhnout. Navíc má voperovaný defibrilátor, který mu zvládá pomáhat každodenní činnosti.

„Když člověk není v divadle, tak tam nemá ani ty kumpány, kteří mi samozřejmě chybí. Ale zase na druhou stranu, když se pak člověk zdravotně a morálně zvedne, tak zjistí, asi dělá dobře,“

přiznal Leoš.

Leoš je ve svém životě naprosto spokojený. Jak v profesním, tak i v tom osobním. Diváci ho můžou vidět od 2. ledna na ČT pokračování seriálu Místo zločinu České Budějovice, kde bude hrát policajta. „Lidi se můžou podívat, jak jsem udržel míru debility, na jakou jsou u mě zvyklí,“ zasmál se komik. „Hraje to tak dobře, aby to nakonec nevypadalo, že je opravdovej debil,“ komentoval jeho herecké schopnosti režisér Jan Hřebejk (55). „Já ale chvílema nehrál,“ přiznal Leoš se smíchem.

Co si myslíte o to, že herec nemusí na operaci srdce díky změně životního stylu? Je to podle vás možné?

Zdroje: Blesk.cz, Instagram, redakce