Spekuluje se o tajné svatbě Burešové a Forejta: Eva byla přistižena ve svatebním salonu

V posledních dnech se začalo ve velkém spekulovat o utajené svatbě Přemka Forejta a Evy Burešové. Podle informací Eva podezřele často navštěvuje svatební salony a vybírá si pro sebe ty nejhezčí šaty.

Mezi prvními o této skutečnosti čtenáře informoval deník Aha, který přišel s informací, že Eva Burešová byla přistižena ve svatebním salonu, kde si zkoušela nádherné bílé svatební šaty. Podle některých fanoušků je to jasné a Přemek si Evu chce vzít.

Již v minulosti dvojice uvedla, že pokud by na svatbu došlo, byla by to soukromá svatba, v kruhu nejbližších přátel. Jak si herečka velmi dobře uvědomuje, je pod opravdu velkým drobnohledem a musí tak zvážit každý svůj krok.

Návštěvou svatebního salonu se nijak netají

Tomu také napovídá fakt, že se svou návštěvou svatebního salonu se herečka nijak netají a sama na sociální síť Instagram přidala snímek, kde je zachycena v nádherných stříbrných třpytivých šatech a jako místo návštěvy označila právě svatební salon.

Herečka svou lásku a otce svého nedávno narozeného syna Tristana potkala během natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, kde mu z poroty romanticky poslala srdíčko, píše portál Čti doma. Ve stejné show navíc o několik měsíců později oznámili očekávání svého společného potomka. Eva totiž do té doby bedlivě tajila i své druhé těhotenství.

Zdroje: Aha, Čti doma, Instagram