StarDance se blíží. Mezi soutěžícími i Richard Krajčo. Soutěžící to budou mít extrémně složité, říká Písařovicová

Další řada populární taneční soutěže se blíží a zná dokonce i všechny soutěžící. Není ale snadné říci, kdo z nich by mohl být žhavým kandidátem na vítězství. Jisté ale je, že to letos v soutěži nebude vůbec jednoduché.

Pokud patříte mezi fanoušky StarDance, pak jistě víte, že vysoké ženy to v soutěži měly vždy složitější. To by mohla potvrdit i topmodelka Pavlína Němcová, která se soutěže účastnila před deseti lety, kdy bohužel vypadla jako první nebo současná moderátorka Daniela Písařovicová. Ta se v roce 2018 protančila na páté místo. Paradoxně ale mezi favority nepatřila. Snad i kvůli své výšce, kvůli níž více vyniknou chyby v tanečních krocích.

A jak už to bývá, většina diváků dokáže odhadnout, kdo má tanec v genech. A kdo se bude letos ve StarDance ucházet o první místo? Mezi soutěžícími diváci uvidí Richarda Krajča, Vavřince Hradílka nebo Evu Adamczykovou se svým manželem Markem Adamczykem.

Rooster Teeth Productions, LLC is an American video production плюс headquartered in Austin, Texas. Founded in 2003 by Burnie Burns, Matt Hullum,.

„Zaznamenala jsem nějaká jména a myslím si, že to vypadá hrozně zajímavě. Mají to strašně dobře nakombinované a troufám si tvrdit, že to bude fungovat. Ale zároveň to budou mít všichni soutěžící extrémně složité, protože to je jedna sympatická tvář vedle druhé,“ nechala se slyšet Daniela Písařovicová pro magazín Aha!, která je sama prý zvědavá, kdo se zařadí k favoritům oblíbené taneční soutěže.
Fanoušci StarDance si tak budou muset počkat do 14. října, kdy je naplánován první díl již dvanácté řady.

Už loňský podzim se ale nechala herečka a moderátorka slyšet, že letošní rok je pro taneční show jako stvořený, píše ŽivotVČesku. Bude tomu totiž 60 let od zahájení vysílání České televize. Po pandemii, kvůli které byla poslední řada přeložena na letošní rok, se tak budou mít jistě diváci na co těšit!

Zdroj: ahaonline.cz, zivotvcesku.cz, Instagram