Soukup zavalen prací, ani na pláž se pořádně nedostane. Teď ze Španělska zamířil zase do Prahy

Vzhledem k Jaromírově nabitým pracovním povinnostem na TV Barrandov není překvapením, že občas musí opustit rodinné hnízdo ve španělské Marbelle a vrátit se do Prahy na natáčení svých pořadů. Týdeník Sedmička nám nyní přináší pohled do jeho letního pracovního zápřahu.

I když se nachází na Pyrenejském poloostrově, Jaromír rozhodně neplýtvá časem. Podle informací Sedmičky ho lze často zastihnout u počítače až do časných ranních hodin. Skutečně si tak můžeme položit otázku, zda se dá toto úsilí označit za dovolenou.

„Na pláž se moc nedostanu,“ přiznal s úsměvem Jaromír Soukup. Ani teploty dosahující až 42 stupňů ve stínu ho neodradí od pracovního úkolu. „Jedině, když se jdeme najíst, skočím se osvěžit do moře.“ prozradil moderátor, jenž se vyznačuje mnoha schopnostmi.

Agáta Hanychová, životní partnerka Soukupa, má v tomto období více povinností než během předchozích letních pobytů ve slunném letovisku. „Minulý rok jsme si užívali klidné chvilky na pláži, opalovali jsme se a neřešili mnoho povinností, což je nyní s malým dítětem samozřejmě jinak,“ poznamenala. „Ale Jaromír je skvělý, že nám s hlídáním pomáhá. Takže si můžu třeba s Kryšpínem užít odpoledne na pláži. Snažíme se vzájemně vyjít vstříc, jak jen to jde,“ dodala s úsměvem.

Tak i přes své pracovní závazky zůstává pár otevřený novým zážitkům a snaží se najít rovnováhu mezi prací a rodinným životem, i když to někdy znamená přizpůsobit plány novým okolnostem.

Zdroj: Sedmička