Soukup si po vážné operaci hlavy už lítá s Agátou po všech čertech. Vyrazili k moři, Mia s nimi nemohla, je u Prachaře

Historie se opakuje. Stejně jako loni se Jaromír Soukup (54) a Agáta Hanychová (38) rozhodli v největších vedrech utéct z Česka k moři. Agáta své instagramové fanoušky překvapila fotkami z letadla, i když se jí do poslední chvíle dařilo tajit, že se do Marbelly chystá se svým partnerem. Právě tam totiž před rokem začal jejich milostný příběh, jehož plod, Rozárka, se narodila letos 11. dubna, a nyní už seděla v letadle do španělského letoviska. Na dovolenou do Španělska letěl také Kryšpín (11).

Agáta Hanychová často vzpomíná na loňské krásné léto v Marbelle plné romantiky s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Jejich vztah jí výrazně změnil život, stala se moderátorkou vlastního pořadu a také matkou tří dětí. Nebýt Jaromíra, možná by dnes na Instagramu uváděla už svého x-tého přítele, protože po rozchodu s Jakubem Prachařem je střídala v průměru každé tři měsíce.

Prostředí krásné Marbelly, kde Soukup vlastní vilu s bazénem, jí zcela učarovalo. Na konci zimy, poměrně krátce před porodem, přesvědčila Jaromíra, aby tam strávili prodloužený víkend. Po porodu nastaly pro Agátu i Jaromíra krušné časy, které oba poznamenaly i po zdravotní stránce. Ona ztratila mateřské mléko a údajně měla vyrážky z vyčerpání, on byl v ohrožení života poté, co mu praskla tepna v mozku a musel podstoupit dvojí operaci, jak psali Novinky. Oba tedy potřebují odpočinek a změnu prostředí jako sůl. Přímořské prostředí je rozhodně mnohem příjemnější než dusná Praha, kde teploty už několik dní šplhají nad třicítku a v nejbližší době mají stoupat ještě výš.

Ačkoli málokdo pochyboval o tom, že novopečení rodiče tříměsíční Rozárky s ní nebudou trávit léto v Marbelle, jejich fotografie z pražského letiště a cesty letadlem tam překvapily. V letadle byl i Kryšpín, ale na fotografiích chyběla Mia (5), kterou má první dva týdny v péči její otec Jakub Prachař. Jak Agáta všechny ujistila, Mia k nim přiletí až poté, zřejmě s babičkou Veronikou Žilkovou.

Jaromír si loni troufl na dlouhou cestu autem do Marbelly, kde mu dělal společnost jeho věrný pes. Po nedávné vážné operaci hlavy je otázkou, zda mu to lékaři zakázali, ale ze záběrů je zřejmé, že letěl s rodinou. O dalších zážitcích z prázdninového ráje bude Agáta své sledující jistě pravidelně informovat, jak už ostatně učinila – ve svých instastories postupně přidává fotografie z idylky, kterou rodina ve Španělsku prožívá.

Zdroj: Novinky, Instagram