Soukup nečekaně promluvil o Agátě. To by nikdo nečekal! Tato slova musí překvapit i Hanychovou

Z úst Jaromíra Soukupa zazněla šokující slova o jeho expartnerce Agátě Hanychové. Toto by opravdu nikdo nečekal.

Když Agáta Hanychová na konci léta oznámila, že její vztah s otcem jejího nejmladšího dítěte, dcerky Rozárky, skončil, některých to dost zaskočilo, ale dost bylo i ty, kteří se nedivili. Jaromír a Agáta přece jen byli dost nesourodý pár, navíc Soukup měl v poslední době velké problémy v podnikání, což se promítlo i do jejich vztahu.

Přestože Agáta tvrdila, že se rozešli v přátelském duchu, poté, co jejich rozchod medializovala, se začaly dít věci. Jaromír se s ní začal soudit o dcerku Rozárku, kterou požaduje do střídavé péče, ba dokonce měl zájem i o plnou péči, což pro Agátu, které na ničem nezáleží tak moc, jako na jejích dětech, bylo velmi kruté, a tak není divu, že jejich vztah byl na bodě mrazu. A teď Jaromír promluvil o Agátě. Těmi slovy všechny šokoval.

Jaromír Soukup začal řešit problémy ve své firmě. Do firmy přišel nový spolumajitel, který začal řešit jeho dluhy, jakož i napjaté vztahy se zaměstnanci TV Barrandov, kterým Soukup dlužil nemalé peníze. Jelikož se situace pomalu dostává do normálu, má to zjevně dobrý vliv i na samotného Jaromíra Soukupa. Ten teď nečekaně promluvil o matce své dcerky Rozárky a mnozí se nestačili divit.

„Agáta je matka mého dítěte a nikdo nikdy ode mě o ní neuslyší nic špatného,“ zapřísáhl se Jaromír Soukup s tím, že dusno po rozchodu se už definitivně rozplynulo. „Vycházíme spolu slušně. Jsme dospělí lidé a rodiče, podle toho se chováme. Stojím o vztah s Rozárčinou maminkou, protože neshody rodičů by se neměly přenášet na dítě,“ odtajnil Jaromír Soukup aktuální vztah s Agátou Hanychovou v Sedmičce.