Soudní spor Dominiky Staré: Ex manažeři po zpěvačce požadovali 10 tisíc eur

Dominika Stará se zviditelnila v pěvecké soutěži SuperStar, která ji posunula o kus blíž jejímu snu. Vše se zdálo být perfektní. Až do té doby, než došlo na soudy s jejími bývalými manažery, kteří po zpěvačce požadovali 10 tisíc eur (necelých 250 tisíc korun)!

Dominika Stará je zpěvačka, kterou si můžeme pamatovat z první řady úspěšně pěvecké soutěže Superstar. A právě tato soutěž pomohla talentované zpěvačce posunout se o krok blíže k jejímu snu. Později své působení přesunula do Ameriky, kde pobývala do té doby, než došlo mezi ní a jejími manažery k jistému problému.

Podle informací webu topky.sk Dominika neměla v úmyslu vrátit se do své rodné země natrvalo. Původně plánovala zde nahrát jen nový song, pobýt s rodinou a vrátit se zpět do USA. Nicméně vzniklý spor mezi zpěvačkou a jejími manažery se vyostřil natolik, že se Dominika Stará rozhodla spolupráci po sedmi letech ukončit a zůstat doma na Slovensku, kde celou situaci intenzivně řešila se svými právníky.

Celý tento incident se dostal k soudu a bývalí manažeři zpěvačky si stále trvali na svém a požadovali po Dominice Staré neuvěřitelný finanční obnos ve výší 10 tisíc eur, což je plus mínus 250 tisíc korun. Podle informací webu zivot.pluska.sk Dominika Stará nepopírala fakt, že určitý finanční obnos bývalým manažerům náleží, ale strany se diametrálně rozcházely v tom, o jakou výši by se mělo jednat a do kdy by měla být splacena.

Nyní je celý proces u konce a zpěvačka může slavit! Soud po dlouhých deseti letech konečně rozhodl, a to ve prospěch Dominiky Staré. Právní zástupce Eduard Szattler se nechal slyšet, že jsou velmi rádi za to, že se po letech podařilo dosáhnout takového rozhodnutí. „Soud potvrdil náš názor, že zpěvaččiným ex manažerům nárok na vyplacení odměny doteď nevznikl,“ dodal právník.

Zdroj: Topky.sk, Zivot.pluska.sk, Redakce