Šokující informace o smrti Luďka Munzara: Herec si pozval léčitele

V roce 2019 svět opustil herec Luděk Munzar, ale až nyní se jeho dcera Bára Munzarová rozpovídala o tom, jaké byly jeho poslední chvíle.

Pro celý herecký svět to byla krutá zpráva, když vyšlo najevo, že nás opustil skvělý herec Luděk Munzar. O to větší ztráta to bylo pro jeho rodinu a jeho dceru, která s ním byla až do posledních chvil. Munzar bojoval s rakovinou a dalšími přidruženými problémy, ale nikdy se nevzdal.

Bára Munzarová nyní promluvila v pořadu Blízká setkání o tom, jak probíhaly jeho poslední dny. „Ve chvíli, kdy se jeho mysl rozhodla, že odejde, paní doktorka z paliativní péče mu zavedla morfium a řekla, ať tomu necháme volný průběh. Že si to tělo samo řekne, kdy duše potřebuje odletět,“ popisuje smutné okamžiky.

S otcem si byli velice blízcí a sama Munzarová věřila, že se jako duše již potkali v minulých životech. Její otec podle jejich slov byl velmi duchovně založený a neodmítal ani alternativní medicínu. „Tatínek v rámci toho léčení zkoušel západní a východní medicínu. Zkoušel i nějaké léčitele. Když se člověk potýká s rakovinou, úplně se mu přehodí měřítka hodnot,“ ukončuje.

Zdroj: Blízká setkání, Instagram