Šok v show Česko Slovensko má talent: Máma spáchala sebevraždu

Talentová show přináší nejen zajímavá vystoupení, ale často i pohnuté lidské osudy. V aktuální části diváci uvidí Jana Ožvoldíka, který jako 11letý přišel o mámu. A tvrdí, že je za to svým způsobem rád.

Před porotu v show Česko Slovensko má talent se postavil i Jan Ožvoldík, kterému je 21 let. „Přihlásil jsem se kvůli novým možnostem,” prozradil na úvod. 

„Od patnácti se snažím vydělávat si sám na sebe, od osmnácti se snažím žít tak nějak na vlastní pěst.“ řekl porotcům, kteří se ho ptali na bydliště a zaměstnání.

Vzápětí ale přišlo šokující přiznání, proč je to vlastně tak a jaké události ho donutily poměrně brzy se stavět na vlastní nohy. „Nepřišel jsem sem žádat o soucit, ale řeknu to na rovinu: Máma byla alkoholička,“ prozradil Jan. „Když mi bylo tři roky, zapálila barák. Omylem,” dodal.

Nakonec o mámu předčasně přišel. „Když mi bylo jedenáct, bylo mi řečeno, že máma si sáhla na život,” přiznal. Vzápětí ale prohlásil, že je to už dávno za ním a nepotřebuje to víc rozebírat. „A jsem rád, že jsem díky tomu člověk, který jsem. Mělo se to stát,“ konstatoval.