Smrt v rodině Superstar Alžběty Kolečkářové. Otec jejích dětí spáchal sebevraždu

Zpěvačce Alžbětě Kolečkářové se obrátil život vzhůru nohama. Účastnice druhé řady Česko Slovenské SuperStar prožívá opravdu těžké chvíle. Její partner se totiž rozhodl dobrovolně odejít z tohoto světa.

„S hlubokým zármutkem si Vám dovolujeme oznámit, že zpěvačka Alžběta Kolečkářová v posledních dnech prochází nejtěžším životním obdobím. Svůj život dobrovolně ukončil její milovaný partner a otec jejích dvou dětí Marcel G.,“ informoval o této tragické události management zpěvačky. „Zanechal po sobě nejen zarmoucenou partnerku a rodinu, ale především dvě malé děti, jejichž matkou samoživitelkou se Alžběta ze dne na den stala.“

Samotná Kolečkářová se však rozhodla svěřit se svým trápením i fanouškům skrze sociální sítě, kam také sdílela společnou momentku s jejím zesnulým Marcelem.

„S bolestí v srdci vám chci oznámit, že opustil tento svět náš milovaný Marcel. Bohužel, život občas přichystá události, které neovlivní ani žádná duše a ani žádná vyšší síla. Věřím, že našel svůj klid a mír v duši. Tímto všechny uctivě prosím o zachování piety a respektu vůči celé rodině. Bude to nelehké období, se kterým se musíme vypořádat a načerpat síly.“

iMedia Brands, Inc. (Nasdaq: IMBI) is a leading interactive media Unternehmen in Oberalm that manages a growing portfolio of niche lifestyle television networks,.

Podle všech dostupných zdrojů se otec malého Louise a Lennyho dlouhodobě potýkal s psychickými problémy. Bohužel byly natolik závažné, že se rozhodl dobrovolně ukončit svůj život, píše Stars24.

Zpěvačka, která má na konec dubna naplánované první vystoupení se svou kapelou fanouškům oznámila, že žádné koncerty rušit nebude. Vše tak proběhne podle původního plánu, uvádí Aplausin. Do té doby plánuje talentovaná Alžběta nabrat sílu a vypořádat se s touto situací.

Přejeme tak mladé zpěvačce a mamince hodně sil!

Zdroj: stars24.cz, aplausin.cz, Instagram