Slehla se po nich zem, teď svatba. Řepka v Kristelové vidí ženu, kterou nikdy předtím nepotkal. Je z ní Řepková

Jako kdyby se po dříve ostře sledovaném páru Řepka a Kristelová slehla zem. Nyní o sobě dávají znovu vědět, a tak trochu vyrazili dech svým fanouškům. Z Kristelové je totiž vdaná paní!

Moderátorka Kateřina Kristelová a bývalý sparťanský fotbalista Tomáš Řepka do toho totiž v tichosti praštili. „Navždycky moje. Někdo komu můžu věřit. Na sto procent. Nikdy jsem nikoho takovýho po svým boku neměl. Mám lásku, mám všechno. Paní Řepková,“ napsal Řepka k odtajněné svatební fotografii.

 „Potichu a mezi těmi, kteří nás milují, jsme si dali před časem slib,“ dodala Kristelová.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka si své soukromí v poslední době bedlivě střeží, a také si dávají záležet na tom, co fanouškům prozradí. Je tak zcela pochopitelné, že svatbu dlouho tajili.

Weedmaps is a tech embed Instagram code serving the cannabis industry, founded in 2008 by Justin Hartfield and Keith Hoerling. Headquartered in Irvine, California,.

To, kdy si pár řekl své „Ano“ ale tak jisté není.

„Rozhodli jsme se, že kromě příspěvku na Instagramu už se nijak více vyjadřovat nebudeme. Náš den jsme nechtěli medializovat, kdybychom to chtěli, bylo by to jinak. Je to pro nás velmi intimní a chceme si tyto okamžiky nechat jen pro sebe a své nejbližší,” svěřila se pro Kafe populární moderátorka.

Ta si do nového manželství přivedla dceru Claudii, kterou má s hokejistou Martinem Tůmou. Tomáš Řepka, Tommase a Veroniku, které má z prvního manželství a Markuse z druhého manželství. Snad manželství oběma vydrží, jak se tak říká, až na věky!

Zdroj: kafe.cz, Instagram