Škrt přes rozpočet! Tohle Hanychová 11 let tajila před synem, teď se to dozvěděl přes sociální sítě!

U influencerky Agáty Hanychové (38) není vždy jasné, zda to, co tvrdí, je skutečně pravda. Naposledy překvapila tvrzením, že o jisté skutečnosti týkající se jejího syna Kryšpína (12) vůbec nevěděla. Upozornili ji na to prý až její sledující na sociálních sítích. Doufala, že si to nepřečetl, ale ukázalo se, že sleduje stránky své matky a zřejmě to pro ni bude mít následky.

V rodině herečky Veroniky Žilkové se nedávno slavilo několik narozenin. Kromě jejích vlastních se slavily i osmnáctiny dcery Korduly a také dvou vnoučat, Kryšpína a Mii. Kordula dosáhla plnoletosti ve velkém stylu, pro malou Miu bylo vše vyzdobeno a neslo se ve stylu Barbie a překvapivě podobné to bylo i pro Veroniku. Pro Kryšpína si vymysleli odpoledne s kamarády hraním her v zábavním centru. Zdá se, že v této rodině se slaví s nadšením a co nejvíce.

O to víc překvapí Agátino vyjádření, že dětem schválně dává jména, která nejsou v kalendáři, aby nemusela řešit oslavy a dárky. Přiznala to poté, co ji její „holčičky“, tedy následovnice, ve středu upozornily, že podle rozšířeného kalendáře má Kryšpín jmeniny. „Dnes? Ne, já vybírám jména tak, aby nebyla v kalendáři,“ namítla. Potvrdily jí to však další její následovnice. „Takže pssst. Snad mě můj syn nesleduje,“ naznačila a snažila se to před Krišpínem utajit. Brzy jí však bylo jasné, že doufala marně.

„Tak dobře. Kryšpín mě sleduje na Instagramu, takže asi budeme kupovat nějaký dárek k svátku,“ svěřila se rezignovaně. Její další prohlášení je však vzhledem k nedávným několikanásobným velkolepým rodinným oslavám třeba brát zpočátku s rezervou. „Svátky moc neslavíme, ale děkujeme za upozornění,“ odpověděla svým followerům nepříliš věrohodně. Zřejmě bude muset přehodnotit ignorování jmenin i v případě svých dcer. Vždyť i rozšířený český kalendář uvádí 12. září jméno Mia pro Marii a 4. září Rozárie pro Rozálii. Koneckonců sama v tento den na Instagramu upozornila, že má jmeniny Rozálie, spolu s její fotografií, takže její prohlášení o „skrývání“ jmenin se zdá být spíše jen klasickým divadlem než upoutáním pozornosti.