Sexy dračice Petra z Big Brothera Petra! Vášnivé polibky se ženami!

Ud, tak z toho vám bude opravdu horko. Tedy, minimálně většině mužů. Nedávno na obrazovkách televize odstartovala světoznámá a legendární reality show Big Brother. Do domu nastoupilo 16 soutěžících, no a mezi nimi i sympatická Petra Chelíková (46). Ta rozdává úsměvy jedna radost, ale a v soukromí je maminkou dvou dcer. Jenže…

Když Petra vešla do domu Velkého bratra, působila jako hurikán. Samozřejmě, v tom dobrém slova smyslu. Vilu okamžitě ovládla její pozitivní energie a každému bylo jasné, že dvojnásobnou maminku by mohli natřít na chléb. Při příchodu se nejprve přivítala s mužským osazenstvem, ale až následně se začala věnovat ženám. 

Potetovaná sexice na své spoluhráče působí poměrně nekonfliktně, no a problém nastal i v momentě, kdy měla jmenovat dva soutěžící, se kterými nadále žít nechce. Přestože je Petra potetována, disponuje krásným tělem a vypadá trošku extravagantněji, dosud by zřejmě žádný divák ani netušil, co za dračici se v ní skrývá. 

A věru… Rozhodně není žádným andílkem. Za vše svědčí pohled na její profil na sociální síti Instagram. Petra, která se věnuje cvičení a tanečnímu umění pole dance, je docela slušný kvítko.

Profil dvojnásobné maminky, která je navíc vdaná, je doslova zahlcen různými pikantními fotografiemi. Na mnoha z nich pózuje ve spodním prádle, no a aby toho nebylo málo, několik záběry pochází z klubů, kde Petra v erotickém oblečení koketuje s jinými dívkami. A problém jí nedělá ani „líbačka“ se stejným pohlavím, při které se dokonce vícekrát nechala zvěčnit. Vždyť… Podívejte se na to sami!