Seriálová Rosalinda alias Thalía vypadá ve svých 52 letech stále mladistvě. Kdysi čelila pomluvám, že si nechala vyoperovat žebra

Legendární mexickou telenovelu Rosalinda (1999) o dobrosrdečné květinářce jsme při jejím uvedení na českých televizních obrazovkách doslova hltali. Čeští diváci mohou telenovelu sledovat také na Voyu. Jak se má její hlavní představitelka Thalía dnes?

Před několika dny oslavila své 52. narozeniny, ale její věk by jí hádal málokdo. Zpěvačka se udržuje ve formě pravidelným cvičením a dodržováním jídelníčku. Zároveň důvěřuje různým zkrášlujícím procedurám, které jí pomáhají k mladistvému vzhledu. 

Nedávno se Thalía ukázala na sociálních sítích v plavkách a odhalila své vysportované a vyrýsované bříško. Kromě pochvalných komentářů si vysloužila i několik hejtů, že zatahuje břicho. Je dobré dodat, že právě její vosí pas byl odjakživa terčem povídaček. Tradovalo se, že si nechala kvůli siluetě odebrat několik žeber. Sama zpěvačka to nikdy nepotvrdila, ani nevyvrátila. Vždy si z těchto řečí dělala srandu. Kdysi dávno pobavila své fanoušky, když ukázala sklenici s naloženými vepřovými žebry a žertovala, že jsou její vlastní.

Ostatně všem svým fanouškům na Instagramu vzkázala:

„Vždycky se najdou lidé, kterým se to líbí, a lidé, kterým ne, takže to dělejte kvůli sobě a pro sebe!“

Thalía je dodnes aktivní zpěvačkou a má na kontě desítky vydaných alb. Kromě toho je Thalía i skvělou obchodnicí, vlastní svou řadu oblečení. Můžete si koupit také její parfém v několika různých variantách.

Daří se jí i v osobním životě. Od roku 2000 je šťastně vdaná za hudebního magnáta Tommyho Mottolu (75), se kterým vychovávají dceru Sabrinu Sakae (15) a syna Matthewa Alejandra (12). Thalía a Tommy mají mezi sebou poměrně velký věkový rozdíl, zpěvačka v minulosti čelila nařčení, že žije ve zlaté kleci. Oba si však skvěle rozumí a vzájemně se podporují. To dokazuje i fakt, že patří k nejstabilnějším párům šoubyznysu. 

Zdroj: Markiza.sk, Instagram, autorský článek