Šedesátiletá Demi Moore předvedla své tělo v leopardích bikinách. Jako nastávající babička nevypadá

Demi Moore (60) a její drobná čivava Pilaf spolu dělají všechno, včetně lenošení na pláži. Při pohledu na její tělo by si však člověk řekl, že takhle nastávající babička nevypadá.

Hvězda filmu Neslušný návrh (60) sdílela na Instagramu dva snímky se svou čivavou. Herečka však přitahovala mnohem více pozornosti než její čtyřnohý mazlíček. V leopardích bikinách totiž vypadá božsky.

Herečka je známá tím, že vypadá opravdu skvěle, i když kvůli svému vzhledu často podstupuje plastické operace. Pokud jde o její dokonalou postavu, pravidlem číslo jedna je pro ni cvičení a zdravá vyvážená strava.

Při pohledu na nejnovější fotografie je jasné, že Demi může směle konkurovat těm o polovinu mladším, a takhle mladistvě a dobře snad ještě nikdy nevypadala.

Svou milovanou čivavu Pilaf bere všude s sebou a o své její velikosti dokonce vtipkovala. Údajně by si zasloužila Guinnessův rekord jako nejmenší pes.

Herečka se v současné době připravuje na premiéru připravovaného hororu The Substance a mimo jiné i na roli babičky, kterou se brzy stane. Brzy porodí její dcera Rumer (34), psal magazín Marca.

Zdroj: Marca, Instagram