Saudek se zklidnil. Ženám a večírkům už neholduje

Jan Saudek je celosvětově známý fotograf, který je oblíbený pro svá kontroverzní díla a také život. Krom toho, že vystřídal několik přítelkyň, se nyní zdá, že český umělec začal dva roky před devadesátkou sekat latinu.

Oblíbený milovník žen ani v jednom vztahu nebyl svým láskám věrný, což se ale změnilo během manželství s Pavlou, která si s ním prý užila své, píše Šíp. 45letá novinářka přiznala, že soužití s českým fotografem bylo zpočátku peklo, jelikož na začátku vztahu hodně žárlila. A nelze se jí divit. Milenecké eskapády byly u umělce téměř denním chlebem a nic se nezměnilo ani po šedesátce.

A i když Pavla o Janových nevěrách věděla, vždy mu dokázala odpustit. A zdá se, že její trpělivost se vyplatila.

 „Teď je to samozřejmě všechno jinak, Jan se zklidnil, je vidět, že ztrácí síly, ale je to úměrné jeho věku,” nechala se slyšet Saudkova manželka.

Jan Saudek nedávno oslavil své již 88. narozeniny, při jejichž oslavě zavzpomínal také na moment, kdy vzal poprvé do ruky fotoaparát, uvádí TVNova.

 „Těším se, až budu starý, že nebudu muset pracovat,“ zavtipkoval fotograf ve Snídani s Novou, kde se ukázal po boku své manželky.

Jak ale také dodal, do důchodu se v dohledné době nechystá, nicméně od bujarých večírků se dnes umělec raději vydá na procházku. Jeho strach o zdraví se ale pomalu stupňuje, a tak se rozhodl nenavštěvovat ani lékaře. A proč?

„Tvrdí, že jeden jeho kamarád šel k lékaři a za dva dny umřel, tak k nim nechodí. Ženy se mu stále líbí, ale už jen na pohled,” svěřila se Pavla. Ta byla navíc životem svého muže natolik inspirována, že zvažuje napsání divadelní hry o jeho životě.

Zdroj: sip.denik.cz, tv.nova.cz, Instagram