Šárka Vaculíková Krausová a její vášnivá líbačka v divadelním baru

Na premiéře divadelní hry Milena má problém to sršelo láskou! Herečka Šárka Krausová (35, za svobodna Vaculíková) se se svým manželem Ondřejem Krausem (29) pořádně odvázali a nebáli se dát všem okolo najevo svojí lásku.

Seriálová a filmová herečka Krausová nedorazila na premiéru vlastní divadelní hry Milena má problém v doprovodu s nikým jiným, než se svým manželem Ondřejem Krausem, se kterým měla svatbu tento rok v červenci, informoval magazín Blesk. Šárka si zahrála v této hře poněkud netradiční roli – celé představení je totiž na jevišti sama. A také je autorkou této hry.

Šárka Krausová pozvala na své dílo také švagra svého manžela, herce Martina. Bylo vidět, že si jako rodina velice rozumí, protože se v zákulisí všichni skvěle bavili. Bráchové se spolu bratrsky popichovali. Ondřej Kraus se ale poté zachoval jako správný manžel a naplno se věnoval své manželce. V jednu chvíli to možná dokonce trochu přeháněli. Tak podle Blesku došlo až k líbačce v divadelním baru.

Její manžel je bratrem herce Martina Krause

Jak píše Expres, Šárka se se svým manželem seznámila v Divadle na Vinohradech. A tak vznikl počátek spojení dvou hereckých rodin.

„My jsme si se Šárkou řekli, když jsme se seznámili, jestli nějak nerozšíříme ty naše herecké větve. Že bychom do toho mohli praštit, ať spojíme rodiny Krausových a Vaculíkových, a ono z toho třeba něco vznikne,“ 

řekl Ondřej se smíchem podle Expresu.

Zdroj: Blesk, Expres