Sára Affašová se nedokáže rozhodnout, jestli si vezme Donutilovo jméno. Svatba má proběhnout v lese

Herečka Sára Affašová, kterou mohli diváci vídat v nekonečném seriálu Ulice to před nějakou dobou dala dohromady s Martinem Donutilem. A láska je to jako hrom, protože dvojice plánuje už dokonce i svatbu.

V poslední době se ale objevují zvěsti, že se ve vztahu obou mladých herců začínají objevovat trhliny, píše magazín NašeHvězdy. Sára Affašová se totiž nedokáže rozhodnout, jestli si po svatbě ponechá své příjmení nebo jestli přijme příjmení své drahé polovičky. Své rodné příjmení by si prý ráda ponechala, protože jej bere jako součást sama sebe. A to, aby používala obě příjmení, herečka také razantně zamítla.

Escape Games Deals & Coupons Groupon Off Escape Room Game at The Escape Carole Chazoule. TRENDING Shop Groupon Up to 56% Off at Breakout Escape Rooms – Orlando.

Na druhou stranu prý mladému herci záleží poměrně dost na tom, aby přijala herečka právě jeho příjmení. Na to, jak se nakonec rozhodne, si budeme muset ještě počkat. Na co ale nemusíme čekat jsou detaily svatby.

„Po delší době vás všechny moc zdravím. My zase pilně pracujeme, zkoušíme v divadle, hrajeme, premiérujeme, budeme točit novej seriál, společně, na to se opravdu moc těšíme,“ ozvala se Sára Affašová fanouškům na Instagramu po dlouhé pauze, kterou si vzala, aby vstřebala bolest z mrtvého miminka.

Martin se Sárou ale načerpali sílu a podělili se s okolím a fanoušky také o to, že plánují svatbu.

„Taky plánujeme svatbu. Našli jsme překrásný místo s duší, tak, jak jsme si vysnili. Příroda, les, louky, rybník, potok. Už mám i šaty. Moc se těším, až vám to ukážeme,“ uzavřela herečka natěšeně.

A my tak páru přejeme hodně štěstí do společného života, protože si ho zaslouží víc než kdokoliv jiný.

Zdroj: nasehvezdy.cz, sip.denik.cz, Instagram