Sandra Bullock končí s herectvím. Chce se věnovat dětem

Sandra Bullock, americká herečka, kterou jste mohli vidět například ve filmu Slečna Drsňák, se zříká herectví. V novém interview pro Entertainment Tonight prozradila, že se chce věnovat dětem.

Oscarová herečka je matkou dvanáctiletého kluka Louise a desetileté holky Laily. V rozhovoru pro Entertainment Tonight prozradila, že plánuje zříct se své herecké kariéry a být na místě, které ji podle její slov dělá nejšťastnější. „Když jsem v práci, beru ji velmi vážně,“ vysvětlila. „A chci být 24 hodin denně, 7 dní v týdnu se svými dětmi a rodinou.

Americká herečka adoptovala Louise a Lailu v roce 2010, respektive 2015. Má je ve společné péči se svým přítelem Bryanem Randallem již od roku 2015.

Randall je vzorem, který bych chtěla, aby moje děti měly,“ řekla během svého hostování podle E! News.Ne vždy s ním souhlasím a on ne vždy souhlasí se mnou, ale je příkladem, i když s ním nesouhlasím. Je to rodič přesně jk má být,“ doplnila Sandra.

Otevřela také příběh adopce svých dětí.

Jsem z toho opravdu dojatá a nepochybuji, že mi děti přivedla moje matka,“ řekla a dodala, že se o obou dětech dozvěděla, když pobývala ve městě, kde byla pohřbena její matka Helga Meyerová. „Věděla jsem, že budu matkou. Věděla jsem, že nebudu matkou v mladém věku…. Byla jsem v jednom kole, ale je to těžké, když vám společnost dýchá na krk a říká: ‚Musíš to dělat takhle‘,“ píše Harper’s Bazaar.

Zdroj: etonline.com, eonline.com, harpersbazaar.com