Rytmus šokuje slovy o rodině, která nedržela pohromadě! S Jasminou je život vzhůru nohama

Nejkrásnější svátky v roce končí, největší fanatici mohou začít odečítat necelých 365 dní. Kdoví, jestli by se k nim nepřidala i Jasmina Alagič, která je známá svou přímo posedlostí těmito svátky. Do života Patrika Vrbovského tím ale přinesla něco, co do té doby pořádně neznal.

Zjevně si do manželství přinesl v tomto páru každý něco jiného, ​​pokud jde o vánoční zvyklosti. V případě Rytmuse je to ale pořádně smutné přiznání. „V mé rodině se Vánoce až tak neslavily podle nějakých tradic, byly to jen tak úplně obyčejné Vánoce, kde nebyly až tak dárky. Jsem z rodiny, kde rodina až tak pohromadě nedrží,“ svěřil se pro Expres.cz Patrik se smutným náhledem do dětství.

No dnes je už všechno jinak, Patrikovi se i v případě Vánoc otočil s příchodem Jasminy život vzhůru nohama. „Jsem si vytvořil rodinu, která drží pohromadě a moje manželka mě to naučila, a svým způsobem i ten život mě to naučil, že jsem potkal ženu, kterou miluji, zplodili jsme syna a máme Vánoce přesně o tom, že jsme spolu a máme hezký čas,“ pochlubil se dokonalou současností.

Patrik prozradil, že jeho 3,5letý synek Sanel už na Mikuláše nevěří, podle tetování totiž zjistil, že ho hrál jeho otec. Ale stále věří na Ježíška, kterého poprosil o figurky akčních hrdinů. Podle Rytmuse chce vždy toho, se kterým se podíval film. Patrik má ale zcela jiné přání, pro sebe i pro ostatní, pojmenoval to, co je podstatné. „Ať jsme zdraví, a ať každý najde lidi, které miluje, to je nejvíc v životě, protože všechno ostatní pomine,“ ukončil debatu přímo filozoficky a nedá se jinak, než souhlasit.