Rozhádaní Nedvědovi končí spolupráci. Slova o policii, lžích i psychiatrii. Rozejdou se kvůli ženě?

Synové velice slavných otců, František a Honza Nedvědovi mladší, sice dokázali na poslední chvíli smířit své otce před smrtí Františka Nedvěda, nyní to ale vypadá, že rodinná spolupráce končí. Co se děje?

Jdou ve stopách svých slavných tatínků. František a Honza Nedvědovi mladší spolu koncertují a vytvářejí pohodovou atmosféru u táboráků i na koncertech.

Nedávno ale své fanoušky na Facebooku šokovali. „PROHLÁŠENÍ O KONCI NÁS DVOU“ stálo u jejich příspěvku a Jan v něm pokračoval… „Prosim, zahraňte mi FANDU, mám ho rád a nechci o něj přijít, kvůli špatné a neprofesionální manažerce Renatě Likusové, která rozvrátila nás vztah a trousí lži.“

„To co jsme vymysleli, je tak vyjimečné a naplňující pro nás a po velkých ohlasech i pro Vás posluchače vlastně všech generaci, že to přeci nemůže skončit… Už se hodně kapel rozpadlo kvůli ženě a snad to nebude i náš případ. Teď potřebujeme vaši podporu nejvíce a hodně názorů… Prosím Vás moc… Váš Honza.“

František Nedvěd mladší podle deníku Extra dříve prohlásil, že toho má plné kecky. Je z toho, co se děje, doslova na prášcích, chystá se ke své doktorce, a připomíná svá dřívější slova, že se dlouhodobě léčí na psychiatrii.

Renata Likusová také podle svých slov zvažuje podání trestního oznámení za pomluvu s tím, že situace jejímu Františkovi velmi ubližuje.

„Poslední informace byla, že se Honza ozval, že se omluví Frantovi i mně, svoje chování měl vysvětlovat tím, že byl ve špatném psychickém rozpoložení a ve stresu. František se s ním ale odmítl sejít,“ prozradila Likusová.

Podle posledního sociálního příspěvku ale opět fanouškům svitla naděje… „Dobrá zpráva je, že jsme si s Fandou, tak trochu promluvili, a to po telefonu, a situaci řešíme a doufám, že i vyřešíme… Držte nám oběma palce…,“ objevil se komentář u společné fotky bratranců Nedvědových.

Zdroje: Facebook, Extra