Romantiku vystřídal sexbyznys. Expartner Žilkové dcery chtěl mladičkou Kordulku zaměstnat ve stripklubu

Romantický první vztah, který přes rok prožívala Kordula Stropnická (18) s Damianem Drahokoupilem (19), skončil neromanticky. Její máma Veronika Žilková (62) jim přitom přála a nebránila se ani tomu, aby se Damian už loni nastěhoval do jejího domu. Ještě v srpnu mu gratulovala k narozeninám a děkovala, že se o její holčičku tak pěkně stará, ale teď je už všechno docela jinak. Damian dal Kordule kopačky, ale zdá se, že jí tím udělal dobrou službu.

Jak je to v rodině Veroniky Žilkové zvykem, názory se u nich mění rychle a události mohou mít rychlý spád. Přímo ukázkovým příkladem je Agáta Hanychová (38), její vztah s mediálním bossem Jaromírem Soukupem (54) probíhal během více než roku jako v telenovele s epickým závěrem. Téměř souběžně, jen s posunem měsíce, se odvíjel nenápadně i první vážný vztah její sestry Korduly, ale i tomu je konec. Najevo to vyšlo až po měsíci, kdy se Kordula rozhodla přiznat rozchod strohou větou: „Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou.“

Damian to potvrdil později pro TN.cz, ale v rámci jakési pubertální ješitnosti připomněl, že to on se rozešel s ní kvůli jejich odlišným názorům. „Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ vyjádřil své nadšení tento mladík ze zbohatlické rodinky. Zdroj z jejich blízkosti prozradil, že Damian rád žil bohémským způsobem života, bavil se po nocích a „pil první ligu“. Potom dlouho vyspal v posteli, nic nedělal a Žilková si stěžovala, že ho musí živit. „Jednou ho v ranních hodinách ho přivezlo takové to striptýzové auto z Darlingu. Kordulu to muselo pochopitelně bolet,“ informoval Expres.cz. Vlastníkem klubu Darling je jeho otec, který už byl za kuplířství i odsouzen.

A právě v představě budoucnosti se zřejmě Damianovy a Korduliny vize značně rozcházejí. Mladík má prý v plánu pracovat u otce ve stripklubu. „Říkal, že jednou bude manažer Darlingu a že bude za vodou. Měl představu, jak mu bude Kordula v klubu pomáhat. Plánoval také na erotickém veletrhu prodávat ve stánku sádrové odlitky vagin a podobně. Damian to měl v hlavě nastaveno jinak. Sex bral jako zcela normální věc, se kterou se obchoduje,“ uvedl zdroj podrobnosti o Damiánově způsobu uvažování. Veronice Žilkové ani Kordule se to ale jistě nezamlouvalo, navíc v Darlingu nejednou proběhly razie kvůli prostituci, jeho otec platil vysoké pokuty a v roce 2017 ho nakonec soud odsoudil na tři roky podmínečně s pokutou milion korun. Zdá se, že dva bývalí zamilovaní byli skutečně z jiných světů a ten Kordulin se zdá být bezpečnější a rozumnější.