Rok 2022: Které české hvězdy se letos rozvedly a kdo našel naopak lásku?

Pro některé známé osobnosti byl rok 2022, co se týče lásky, úspěšný a stal se novým začátkem, kdy potkaly svou spřízněnou duši. Ne všichni se však mohou radovat. Komu naopak přinesl letošní rok rozvod nebo se nečekaně rozešel? Podívejme se, jak to měly se vztahy známé celebrity, které sledujeme a chceme o nich vědět všechno.

Felix se opět zamiloval do Dády

Pan Felix Slováček je mistr skandálních příběhů. Je ho všude vidět a neméně je o něm i slyšet. Začátkem tohoto roku se opět vrátil ke své ženě Dádě, i když ona tvrdí, že se nikdy neodstěhoval. V rozhovoru pro Stream o ní mluvil jako o symbolu sexuální ženy a veřejně prohlašoval, jak považuje obnovení jejich vztahu za nádherný jev. A jak jinak, celý rok pak strávil v obklopení mladých a krásných žen – bez Dády.

Rozchody a návraty Lely a Karlose

Kauz o rozchodech, návratech, milenkách a opětovné zamilovanosti měli manželé Vémolovi letos snad nejvíce ze všech českých celebrit. Začátek roku odstartovali rozchodem a vzápětí stěhováním Lely z Vémolandu – asi na den. Poté následovalo velké usmíření a svatba, které věřil jen málokdo. Zanedlouho po veselce se však opět objevila další kauza, ve které figurovala další Karlosova nevěra. Co na to říct. Ve velkou lásku na celý život u nich sice nevěříme, ale zato věříme, že je u nich doma neustále veselo.

Žilková a Stropnický

V dubnu rychlostí blesku obletěla bulvár zpráva o nevěře Martina Stropnického, kterou překvapil i samotnou nic netušící Veroniku Žilkovou. Zdrcená herečka rozchod nesla velmi těžce a nyní se snaží se zmíněným nevěrníkem rozvést bez sebemenšího slitování. Mluví se ale o tom, že u soudu finančně nepochodí, jelikož sama přiznala, že před lety podepsala předmanželskou smlouvu a kvůli manželovi se vzdala i herectví. Na to, jak soud mezi těmito manželi nakonec skončí, si ještě budeme muset počkat. Jisté je ale to, že to bude ještě zajímavé.

Pavla Tomicová a Ondřej Malý

Odloučení u tohoto známého páru čekal jen málokdo. V létě se však v médiích objevila zpráva o jejich rozvodu a následně vyšel najevo i důvod, proč tomu tak bylo. Ondřej Malý měl herečku vyměnit za jinou a podstatně mladší kolegyni, se kterou navíc čekal dítě. Objevily se i zprávy o tom, že si několik let nerozuměli. Tomicová to nesla pochopitelně těžce a značně zhubla i ze své tělesné váhy. Po téměř dvaceti letech manželství tak musela začít žít opět od začátku.

Petr Kolečko, Aneta Vignerová a Denisa Nesvačilová

Jak se vyznat ve vztazích těchto tří? Poslední měsíce se jejich propletené vztahy řeší v médiích prakticky denně a nutno říct, že z nich sám Kolečko vyšel jako Casanova. Nejdříve mezi ním a Nesvačilovou vzplanula velká a zakázaná láska a Vignerová byla mimo hru. Pak nastalo několik zvratů a současná situace nahrává opět modelce, která zmiňovanému proutníkovi odpustila. Denisa z tohoto trojúhelníku ale vyšla s nálepkou na čele jako milenka, která rozbila rodinu. Jak to ovšem celé bylo a je doopravdy, to ví (možná) jen oni sami.

Dvojice, kterým vstoupila do života láska

Tento rok přál ovšem i lásce. Eva Decastelo začala randit s Tomášem Třeštíkem, v soutěži MasterChef našli lásku Bety Minaříková a Vojta Urban, Honza Dědek se zamiloval do Terezy, která není z oboru a překvapila i známá potížistka Agáta Hanychová, která našla životního partnera v Jaromírovi Soukupovi, se kterým očekává narození dcery.

Zdroj: Stream, Extra, ExpresFm, iSport, Super, TnNova, Blesk, Kafe, ČtiDoma, ProŽeny