Rodina Nedvědů je stále rozhádaná: Spory kvůli léčbě na psychiatrii! Kdo lže?

Písničkáři bratři Nedvědové, Jan (75) a František (†73), se před lety rozhádali. Ve stejných stopách jdou teď jejich synové Honza (50) a Franta (47). Druhý jmenovaný prý dokonce skončil na psychiatrii, dle tvrzení bratrance. Frantovi se to však nelíbí a tvrdí něco jiného.

Podle Honzy byl Franta hospitalizován na psychiatrii na Karlově náměstí v Praze.

„Musí to tak být, jinak bude zase skákat z mostu nebo si podřezávat žíly, jak to v minulosti udělal. Franta má totiž sebevražedné sklony,“ popisoval Blesku Jan Nedvěd mladší.

„Jsem v pořádku doma, v žádný nemocnici nejsem, byl jsem jen na kontrole u paní doktorky,“ hájil se však Franta. Honza však dál reagoval. „Tak Fanda byl na psychiatrii a nezůstal tam, jak měl? Jestli podepsal revers či co, nevím, ale takhle to dál nejde!,” dodal.

Bratranci se navíc nedávno pohádali kvůli Františkově manažerce Renatě, která je zároveň i manažerkou bratranců. Otázkou tedy zůstává, zda spolu mladší Nedvědi vystoupí na dnešním plánovaném koncertě, který se má konat na Zbraslavi.

„Fandovi volám, píšu mu a nic. Nereaguje ani Renata,“ postěžoval si Honza. S koncertem prý nepočítal vzhledem ke stavu bratrance. Teď však neví, co bude. „Frantu ovládá Renata a navíc nebere prášky, které brát má – a takhle to dopadá!,” rozčiloval se Honza.

Budeme si tedy muset počkat na usmíření. Jejich otcové to, dle Expresu, nestihli.

Zdroj: Blesk, Expres