Řízení pod vlivem, navíc v těhotenství! Takové věci praskly na Agátu Hanychovou, podle ní byl ale vadný dechový přístroj

Kde kdo už ví, že Agáta Hanychová nebyla, a nejspíš nikdy nebude, žádný svatoušek. Její život se v médiích neustále probírá, někteří lidé už toho mají plné zuby, jiní ji rozumí, protože sami to nemají lehké. Teď se však na webu Expres objevila šokující zpráva, která Agátu staví do velmi nevhodného světla.

Agáta se vždy prezentuje jako milující matka. Pro svoje tři děti by udělala všechno na světě, proto se jen těžko věří tomu, že předloni údajně sedla za volant pod vlivem alkoholu. V tu dobu navíc byla už těhotná z Rozárkou, s čímž se svěřila časopisu Blesk a požádala ho, aby se zveřejněním počkal, dokud nebude mít za sebou všechna vyšetření. Když se jí redakce Expresu ptala, co je na jejím řízení pod vlivem pravda, reagovala slovy, že se jednalo o pochybení policie.

„První dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,81 promile alkoholu v dechu. Druhá zkouška provedená stejným analyzátorem vykázala 0,76 promile alkoholu v dechu,“ stojí v policejním hlášení. „Bylo to vyhodnoceno jako pochybení policie. Měli vadný stroj, jela jsem pak okamžitě na krev a tam jsem měla nulu,“ vyjádřila se Agáta, kterou pak během dalšího jednání zastupoval právník.

Zatímco Agáta tvrdí, že na odběr krve jela okamžitě, její tehdejší partner Jaromír Soukup si to pamatuje trochu jinak. „Ano, tam jsem ji vezl, pamatuji si, že jsme tam jeli pozdě večer a paní Hanychová si nechala udělat kontrolní odběr. Nezlobte se, ale dál se k tomu vyjadřovat nebudu,“ řekl Soukup, kterého kontaktovala redakce Blesku.

Expresu se však podařilo zjistit, že v oficiálním dokumentu se píše opravdu o tom, že řidička měla před jízdou požít alkohol a v důsledku toho došlo k zadržení jejího řidičského průkazu, následně k zákazu řízení na půl roku. Jistě si pamatujete, že Agátu docela dlouho vozil na různé akce a pracovní povinnosti její bývalý asistent Pepíno. Řidičák jí, podle důvěryhodného zdroje, byl vrácen po třech měsících. Agáta prý vinu uznala a stáhla také odvolání, které po rozhodnutí Magistrátu hlavního města Prahy podala.

Zabavení řidičáku však influencerka popírá. Prý to není pravda a zvědavé redakci Expresu pohrozila žalobou. Je tedy na vás, na jakou stranu se přikloníte. V některých diskuzích se ale objevily názory, že Agátino chování v těhotenství moc zodpovědné nebylo. Údajný alkohol, krvácení, pak jízda na snowboardu, pak zápal plic atd. Některým lidem dokonce vadí, že svou malou dcerku oslovuje nelichotivě „Róza“, jako by ji snad neměla ráda. To si my ale nemyslíme.

Zdroje: Expres, Blesk