Reese Witherspoon po krachu 12letého manželství odhalená na pláži. Ta postavička to je zázrak!

    Herečku Reese Witherspoon (47) mají diváci už léta spjatou s její ikonickou postavou Pravé blondýnky. Už dávno to ale není ta růžová studentka vysoké školy. Má před padesátkou a začátkem letošního roku se provalilo, že se po 12 letech rozvádí… Aktuálně si plavovláska užívá dovolenou v Mexiku. Hleďte, předvedla svoji postavu v plavkách!

    V březnu letošního roku se převalilo, že herečka Reese Witherspoon se po 12 letech manželství rozvádí s uměleckým agentem Jimem Tothem. „Máme nějaké soukromé zprávy, o které se chceme podělit. S velkou dávkou péče a ohleduplnosti jsme učinili těžké rozhodnutí, že se rozvedeme,“ informovala blondýnka, která má se svým ex 10letého syna Tennessea.

    Aktuálně si kráska užívá svou první dovolenou jako single žena na luxusní pláži v Mexiku, což neuniklo ani všudypřítomným paparazzi. Ti ji vyfotili s úsměvem na tváři v bílých jednodílných plavkách. Velkým slaměným kloboukem si herečka, kromě ochrany před úpalem, zřejmě chtěla zajistit i jemný pocit anonymity. No, moc se jí to nepodařilo.