Rebel Wilson má zákaz vstupu do Disneylandu kvůli fotce z toalety

Rebel Wilson přiznala, že na třicet dní dostala zákaz vstupu do Disneylandu. Vyfotila se na tajné toaletě, píše web PageSix.

Herečka je velkou fanynkou světa Disney a pravidelnou návštěvnicí Disneylandu. Jezdí tam prý každý víkend a tráví tam každou důležitou životní událost. Uspořádala tam krásné zásnuby a požádala o ruku svoji snoubenku, slavila své 40. narozeniny a dokonce tam i přespala. Při své poslední návštěvě však udělala něco, co je vážně proti pravidlům Disneylandu. Vyfotila se na toaletě, přesněji řečeno, tajné toaletě.

Kvůli jedné fotce z tajné toalety tak dostala zákaz vstupu do parku na třicet dní. Tím, že je známá osobnost a ještě velká obdivovatelka Disney, jí prý naštěstí dali jen malý „trest“. K tomu ještě herečka dostala na výběr, kdy si svých třicet dní zákazu vybere, aby jí to vyšlo například zrovna na natáčení filmu.

Rebel dokonce přiznala, že je členkou jakýchsi „Disney Illuminátů“, kterým se přezdívá Klub 33. Víc o klubu neřekla, protože má prý zákaz cokoliv prozrazovat. Nemohla se ani svěřit s tím, jaké jiné celebrity do jejich spolku patří. Řekla jen, že společně dělají různé super tajné věci. Vždy se prý společně vplíží do Disneylandu v pět ráno a jen se proběhnou po parku.

Nyní již na trávení času v Disneylandu není herečka sama. Minulý rok přivítala malou dceru, kterou jí odnosila náhradní matka a nedávno se zasnoubila se svou přítelkyní. Na pobíhání po parku tak již čeká celá rodinka.

Zdroj: pagesix.com, dailymil.co.uk