Rapper Rytmus k výročí své ženy: Jsi má životní spása. Z namachrovaného drsňáka je rodinný typ

Patrik Vrbovský známý jako úspěšný rapper Rytmus prožívá romantické chvíle. Oslavil se svou ženou Jasminou Alagič 4. výročí od jejich svatby a slova k manželce byla opravdu plná vyznání.

Známý pár má malého syna Sanela, a společně plují na vlně romantiky. Rodičovství je snad spojilo ještě více. Od pohádkové svatby uplynuly 4 roky a Rytmus opět potěšil svou ženu Jasminu dojemným vyznáním:

„Tato zásadní žena v mém životě mi změnila vše o 180 stupňů. Nebýt jí, tak bych spoustu věcí pochopil až o hodně později nebo možná nepochopil vůbec. Beru ji jako životní dar, který mi osvítil, co je to pravý život.“ nešetří drsný rapper manželku chválou.

Bez ní bych byl jen prázdný kariérista bez citů s hodně penězma. Je můj anděl spásy a věřím, že mi ji poslal ten nahoře v ten pravý čas.“ uvedl Rytmus na svém Instagramu. To zní tak citlivě, že se dá pochybovat jestli Rytmus někdy složí ještě tak drsné písně jako například Zlatokopky.

Rytmus se loni vyjádřil pro deník Extra, že Jasmina Alagič je mu skvělou manželkou a úžasnou matkou jejich synovi. Zda plánují dalšího potomka řekl, že určitě nechtějí, aby byl jejich syn sám. Pro syna Sanela Rytmus složil song, kde zpívá, že byl stvořen z té největší lásky.

Manželský pár opravdu působí už několik let jako velmi spokojená a šťastná rodina. Malý Sanel jako by jen stvrdil to kouzlo mezi těmito dvěma lidmi. Do té doby působil Rytmus opravdu jen jako namachrovaný drsňák a kariérista, který neustále ukazoval, kam až se vypracoval. Dnes působí jako pokorný otec od rodiny a láska Jasminy mu dala nový směr.

Zdroj: Extra.cz, Instagram