Radim Fiala měl nahnáno, když ho zastihla sněhová bouře

Oblíbeného herce Radima Fialu diváci znají především jako charismatického doktora Hanáka z Ordinace v Růžové zahradě 2. Nedávno si ve volném čase vyrazil na Ještěd, kde mu žilami proudil pořádný adrenalin. Na chvíli se totiž strachoval o svůj život!

Zimní výšlap na Ještěd se změnil v poměrně dobrodružné odpoledne. Než se Fiala stihl dostat na vrchol, dohnala ho sněhová bouře. „Zažili jste někdo zimní bouřku, kdy nad vámi třesknou blesky, vůkol se čerti žení a vy máte v očích déšť se sněhem, takže nic nevidíte, a ještě kolem vás lítají kusy ledu ze stromů?“ napsal na svém Instagramu. Na sdílené fotografii byl celý zasněžený, ale bez újmy.

Ačkoliv je herec velkým dobrodruhem a rád se vydává do hor, na chvíli pocítil strach i on. „Je to velké dobrodružství,“ dodal ještě k zážitku. Naštěstí bouře pominula a on se ve zdraví vrátil domů.

V roce 2019 jsme mohli Fialu vidět ve filmu Špindl 2. Jako milovník hor si natáčení bezesporu užíval. Ztvárnil zde spisovatele, který sbírá informace o práci záchranářů horské služby a sám na chvíli zažije děsivé chvilky, když se ztratí jeho dcera.

Zdroj: Instagram