První skvělá zpráva roku 2024: Petra Kvitová bude maminkou

Tenistka Petra Kvitová se o půlnoci postarala o to, aby její příspěvek na Instagramu byl jedním z prvních a zároveň tím nejkrásnějším. Po té, co svým fanouškům popřála „vše nejlepší do nového roku“, prozradila, že se stane maminkou.

„Zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko,“ napsala ke snímku se svým manželem Jiřím Vaňkem držícím dětské bodýčko. Na druhém snímku už můžete vidět Petru ukazující snímek z ultrazvuku. Přitom jí Jiří klade ruku na bříško a láskyplně se na sebe dívají.

Petra a Jiří se letos v červenci vzali. Svatba proběhla na Oblíku, kopci v blízkosti města Louny. Před Petrem chodila s o 11 let starším tenisovým kolegou Radkem Štěpánkem, jejich vztah ale trval jen pouhý rok. Petra je velmi krásná, a tak neměla o partnery nouzi. Více si o tom můžete přečíst zde. Nakonec ale skončila v náruči Jiřího Vaňka, který byl jejím trenérem.

V létě se z nich stanou rodiče, takže se nabízí otázka, jak to bude s jejich kariérami. Jiří se jistě jako trenér uchytí u dalšího mladého talentu v oblasti tenisu, s Petřinou budoucností to tak jisté není. Petra v březnu oslaví 34. narozeniny a další zhruba 3 roky bude doma s miminkem. Podle zpravodaje iDnes, ale není vyloučené, že by se šampionka i pak mohla na tenisové kurty vrátit.

Zdroje: Instagram, Prima Ženy, iDnes