První fotky syna Michala Janotky. Jsem pyšný a mám se co učit, řekl

Před dvěma týdny se Michalu Janotkovi (41) a jeho manželce otočil život o 180 stupňů, protože se jim narodil syn, na kterého se oba těšili. A nyní moderátor Krimi zpráv ukázal malého na sociálních sítích v celé jeho kráse!

Maminkou jejich velké malé radosti je Nikola Veverková, která je zároveň i vedoucí Krimi zpráv, ve kterých Michal pracuje. O tom, jak se na přírůstek těšili a ukázali všem fanouškům ultrazvuk, jsme psali my zde.

„19. 2. 2023 jsi navždy změnil náš život. Byla to láska na první pohled. Jsme šťastní, že sis za rodiče vybral právě nás,“ napsal plný dojetí Michal na svůj Facebook, kde se ihned fanoušci začali rozplývat nad malým chlapečkem, který je skutečně k sežrání!

Nejšťastnější na světě

„Tak a je to venku! Klokan přiletí v březnu… možná už v únoru,“ taková byla prvnotní reakce na jeho sociálních sítích, když šel s pravdou o budoucím členovy jejich rodiny ven.

„Je to ten nejúžasnější pocit, změnilo mi to život. Zároveň cítím ale obrovskou odpovědnost. Sžívám se s novou tatínkovskou rolí a přiznávám, že se ještě mám co učit. Na maminku Nikču i Nikoláska jsem moc pyšný,“ dodal Blesku právem hrdý tatínek!

Zdroj: Facebook-Michal Janotka, Vipshow.cz, redakce