Prolomili mlčení! Seriáloví Joey a Monica se vyjádřili ke skonu Chandlera!

Budou to už tři týdny, co svět obletěla smutná a šokující zpráva o skonu zbožňovaného Chandlera z Přátel, herce Matthewa Perryho. Třetího listopadu se s ním nejbližší rozloučili navždy, na smutečním obřadu nechyběla ani pětice seriálových přátel. Ani jeden z nich nezveřejnil na sociální síti k tragické události ani písmenko, až dosud.

Jako první věnoval příspěvek na Instagramu svému dobrému kamarádovi Matt LeBlanc aliac Joey Tribbiani, který jsi byl s Chandlerem, tedy Mattem Perrym, v seriálu nejbližší. Za pár hodin po něm přidala své vyjádření jeho seriálová láska Monica Geller, tedy Courteney Cox.

Vyjádření LeBlance mělo podobu osobního vyznání a odkazu a mnoho lidí dojalo k slzám. „Matthew, s těžkým srdcem se loučím. Naše společné chvíle patří upřímně k nejoblíbenějším v mém životě. Bylo mi ctí sdílet s tebou jeviště a nazývat tě svým přítelem. Vždy se budu usmívat, když si na tebe vzpomenu, a nikdy na tebe nezapomenu. Nikdy. Roztáhni křídla a leť, bratře můj, konečně jsi svobodný. S velkou láskou. A snad, že si necháš těch 20 dolarů, které mi dlužíš,“ napsal kamarádovi Matt LeBlanc i s citelným úsměvem přes slzy.

A nepochybně by se mu líbilo i to, jak si na něj zavzpomínala jeho seriálová láska. „Jsem vděčná za každou chvíli, kterou jsem s tebou prožila, Matty, a chybíš mi každý den. Když s někým pracujete tak úzce jako já s Mattym, jsou tisíce okamžiků, o které bych se chtěla podělit,“ napsala Courteney a přidala také jedno video ze zákulisí natáčení. Momentku, která patří k jejím nejoblíbenějším.

„Abych uvedla trochu z historie, Chandler a Monica měli mít v Londýně jen flirt na jednu noc. Ale díky reakci publika se z toho stal začátek jejich milostného příběhu. V této scéně mi před tím, než jsme začali natáčet, pošeptal vtipnou hlášku. Takové věci dělal často. Byl vtipný a milý,“ napsala slova, jaká by chtěl snad každý člověk, aby o něm lidé po jeho skonu mluvili. Zdá se, že Perrymu se to podařilo dokonale, měl ho rád snad každý.