Problémy s přeoperovanou zadnicí Lely Vémoly jsou na ústupu. Pochlubila se pevným zadečkem

Lela Vémola si před šesti lety nechala zvětšit zadek. Necítila se přitažlivá, cvičila, ale vysněného výsledku nikdy nedosáhla. A pak se stalo něco, s čím nepočítala, podcenila pooperační doporučení a pokyny. Lela začala mít problémy. Implantát v její zadnici změnil polohu a tvar, takže musela podstoupit reoperaci. „Trvalo to šest a půl hodiny a bylo to velmi náročné,“ prozradila tehdy Lela Blesku.

Náročná však nebyla jen reoperace, ale i následná rekonvalescence. „Obrovský dík za všechny zprávy týkající se mého zdraví. Vážím si zájmu všech. Rekonvalescence je náročná a potrvá ještě měsíc. Snažím se znovu nabrat síly a užívat si čas s rodinou. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu se bohužel nyní nemohu účastnit společenských akcí. Před dvěma dny jsem konečně začal řídit, ale dlouhé vzdálenosti jsem zatím nezvládla. Doma jsem vše upravila tak, abych nemusela nic zvedat, ani nejmladšího Rockyho,“ napsala před časem Lela.

Manželka Karlose Vémoly se už poučila. „Dělám všechno opatrně a tentokrát jsem velmi opatrná, protože je velmi důležité, aby se všechno důkladně zahojilo. Dvakrát týdně dostávám od lékaře speciální ruční lymfatické masáže kvůli náročné operaci, po které můj lymfatický systém nefunguje tak, jak by měl. Ale každý den se cítím lépe,“ prozradila dále.

A nyní se Lela konečně poprvé pochlubila výsledkem své operace zadku i na veřejnosti. Svůj nový a pevný zadek předvedla na galavečeru Oktagon 45, kam přijela podpořit boj svého muže. Lela zazářila v černém přiléhavém overalu, který dokonale zvýraznil siluetu jejího těla včetně nového zadečku.

Zdroj: Blesk, Instagram,