Pozadí rozchodu Žilkové dcery! Mladík se měl chovat jako frajírek a pít první ligu!

Před pár dny překvapila mladší dcera Veroniky Žilkové (62), čerstvě plnoletá Kordula Stropnická (18), rozchodem s její první láskou Damianem (19), se kterým žila v maminčiném domě něco přes rok. Nedala však na sobě poznat, že by ji to nějak hluboce zasáhlo, přitom ho ještě v srpnu vedle přání k jeho narozeninám oslovila „můj jediný“. K důvodu jejich rozchodu nic nevysvětlovala, něco ale prozradil Damian a zdroj.

Rozchod Korduly Stropnické s jejím přítelem Damianem komentovala ona sama strohou větou: “ Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou.“ Krátce po ní jejich rozchod potvrdil i Damian. I když je od ní o rok starší, působí svým chováním dětinsky, rád se předvádí a hraje na frajera. Na sociální síti nejednou sdílel v jak drahých značkách aut si může dovolit jezdit a podobně je to i s jeho oblečením. I jeho vyjádření o rozchodu s Kordulou pro TN.cz působí frajersky, ale také poměrně necitlivě.

Přestože není známo, že by Kordula vzpomínala, že se s Damianem rozešla ona, on se rovnou postavil do defenzivní polohy, jako by měl co dementovat. „Pravda to je, až na to, že jsem se s ní rozešel já. Už je to něco přes měsíc,“ nepříliš galantně komentoval jejich rozchod. „Bohužel jsme měli velmi odlišné názory,“ dodal na vysvětlení. Zmínil „hrdinsky“ i to, že jí navrhl kamarádství, což ona ale nepřijala. „Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ vyjádřil své nadšení z rozchodu podle všeho rozmazlený synek bohatého podnikatele. Na druhé straně, v jeho věku jsou ještě takové přešlapy pochopitelné.

Podle zdroje z jejich okolí je ale právě on pořádný divoch. „On chlastal a vymetal večírky. Stále se kvůli tomu hádaly. Je zázrak, že spolu vydrželi rok,“ uvedl nejmenovaný zdroj pro Expres.cz s tím, že s ním měla mít problémy i Veronika Žilková, u které Damian pobýval během vztahu s její dcerou. „Damian nic nedělal, vyspal do oběda, pořád se kvůli tomu dohadovali a Žilková si pak stěžovala, že ho musí živit,“ prozradil zdroj dál. Na druhé straně chápe i Damiana. „Kordula jezdí na koni a její rodina dělá vše pro to, aby byla úspěšná. Damian byl tišší kluk a zřejmě byl v domácnosti submisivní. Skutečnost, že vydržel rok s Kordulou a Žilkovou, je výjimečná,“ míní zdroj a dá se předpokládat, že to tak nějak také mohlo být. Jak už máma Veronika před časem předpověděla, první láska vydrží jen málokdy, ale tento konec přišel snad rychleji, než někdejší zamilovaní čekali.